Aktualności

Naciągi AQUARIAN z nową dostawą!

Z nową dostawą membran Aquarian pojawiły się też nowe, lepsze ceny. Koniecznie sprawdź!

 

Serie Performance II, SuperKick I, Super Kick II, Hi-Frequency i wiele innych serii dostępnych od ręki po najlepszych cenach.

Czytaj więcej

Witajcie w nowym roku!

W dniu 2 stycznia sklep stacjonarny jest zamknięty, a wysyłki się nie odbywają. Robimy globalne liczenie wszystkiego, inwentaryzacja.

Robimy to dla Ciebie, abyś miał pewność, że produkt który jest oznaczony jako dostępny była faktycznie dostępny!

Czytaj więcej
Black Friday w DrumCenter 2023

Witaj poszukiwaczu okazji!

Ta super oferta 20% powstała dzięki bezpośredniej współpracy naszego sklepu drumcenter.pl oraz producentów. Bez ich wsparcia taka oferta byłaby niemożliwa do realizacji. Szukajcie i korzystajcie! Bądź łowcą najniższych cen i znajdź idealny produkt dla siebie w genialnej cenie. 

W akcji biorą udział produkty talerze Istanbul Mehmet, talerze Sabian oraz hardware DrumParts.

Czytaj więcej
Pałki perkusyjne ROHEMA - Nowa marka w DrumCenter
W czasie bardzo dynamicznie rosnących cen pałek perkusyjnych, zmuszeni zostaliśmy do poszukiwania alternatyw dla ekstremalnie drogich wyrobów z USA. Przeszliśmy przez wiele marek niszowych marek, lecz żadna nie była w stanie spełnić naszych norm. Nasz wzrok zwróciliśmy w stronę Niemiec, gdzie powstają pałki perkusyjne Rohema.
Czytaj więcej
Nie masz jeszcze prezentu? Sprawdź nasze propozycje

Stworzyliśmy listę propozycji prezentowych. Podzieliliśmy ją na przedziały cenowe, tak aby łatwiej było znaleźć prezent, który mieści się w Twoim budżecie. 

To co najważniejsze to wybraliśmy wyłącznie najbardziej uniwersalne produkty, które pasować będą każdemu pasjonatowi sztuki perkusyjnej. 

Czytaj więcej
URLOP WAKACJE 2022

W dniach 01.08 - 07.08 przebywamy na urlopie.

Sklep internetowy nie będzie w tych dniach realizował zamówień.

Sklep stacjonarny będzie zamknięty.

Czytaj więcej
Kalimby Meinl
Kalimba to wyjątkowy i magiczny instrument. Potrafi zaczarować na wiele godzin, a przy tym pomaga oderwać myśli od codziennych spraw.
Czytaj więcej
pixel