Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pałki Pellwood: X-Line Hickory, Premium

( ilość produktów: 49 )

Pałeczki perkusyjne marki Pellwood wykonywane są ręcznie w Czechach w niewielkiej manufakturze. Wszystkie pałki perkusyjne tego producenta powstają z najlepszej amerykańskiej hikory (orzesznik). Zanim rozpocznie się proces produkcji następuje najpierw suszenie drewna.

Suszenie odbywa się w sposób naturalny, bez nagłego szoku wilgotnościowego. Po etapie suszenia następuje selekcja poszczególnych kawałków drewna zarówno pod kątem słojów jak i wagi. Modele z idealnym ułożeniem słojów i wadze trafiają do linii Premium Hickory. Modele. Poziom niżej do pałek o mniejszej selekcji, ale nadal rygorystycznej (jeśli porównać to do pałek NOVA, Goodwood, LA Special). 

To właśnie dzięki selekcji nawet w tańszej serii X-Line, oferują one dużo więcej niż konkurencyjne, sporo droższe produkty. A dzięki pełnej kontroli nad produkcją, otrzymujecie produkt wykonany w Europie o bardzo dobrej jakości i świetnie wyważonej cenie.

Przez wiele lat obecności w Polsce marka Pellwood zdobyła ogromną popularność, a ciągle z dostawy na dostawę podwaja się ilość sprzedaży. To jest efekt podejścia fair do klientów marki. 

Nie można też zapomnieć o specjalnym lakierze stosowanym przez producenta, który zapewnia świetny chwyt, nawet przy spoconych rękach. 

W ofercie producenta i w obu seriach znajdują się typowe modele jak 5A, 5B, 2B, a także modele dłuższe typu Long lub Extra Long. Znaleźć można także wersje pałeczek dla dzieci oraz grubych, ćwiczeniowych o nazwie BIG BOSS.

pixel