stołki perkusyjne Mapex

( ilość produktów: 14 )

Stołki perkusyjne Mapex to bogata oferta obejmująca modele w różnych przedziałach cenowych. Marka Mapex to doskonale znany producent sprzętu perkusyjnego. Firma ma w swojej ofercie zestawy perkusyjne, werble, a także dobrej jakości osprzęt. Stołki perkusyjne Mapex to jeden z bardziej popularnych działów tego producenta.

Stołek perkusyjny Mapex - jaki wybrać?

Podstawowy i najtańszy model w ofercie to stołek perkusyjny Mapex T200. Lekka konstrukcja na trzech pojedynczych nogach przeznaczona jest zdecydowanie dla najmłodszych, ewentualnie dla dorosłych o niskiej wadze szukających bardzo mobilnych rozwiązań. Teleskopowa, skokowa regulacja wysokości tego modelu to proste i skuteczne rozwiązanie w najtańszych stołkach na rynku. Jeśli teleskopowa regulacja nam odpowiada, ale potrzebny nam bardziej masywny stołek to warto zwrócić uwagę na model T570A. Płynna regulacja wysokości z memory lockiem zapewnia trwałośc ustawienia, a trzy podwójne nogi pełną stabilność. Okrągłe, masywne i grube siedzisko zapewnia długotrwały komfort grania.

Wszystkie pozostałe modele stołków Mapex można zaliczyć do stołków zawodowych. Modele takie jak stołek perkusyjny Mapex T765A czy też T855 to bardzo wygodne stołki z siedziskiem motocyklowym. Sporych rozmiarów siedzisko, bardzo wygodne i wyprofilowane przypomina swym kształtem dużo droższe konstrukcje marki DW. Solidna podstawa na trzech podwójnych nogach o nieco łukowatym profilu zapewnia bardzo dobrą stabilność. Płynna regulacja wysokości na gwintowanym pręcie to już standard w zawodowych stołkach, a do tego dobrze zaprojektowany system blokowania wysokości. W ofercie Mapexa nie zabrakło także zawodowych stołków z okrągłym siedziskiem, a także modeli z oparciem. Bogata oferta stołków perkusyjnych Mapex pozwoli każdemu perkusiście znaleźć siedzisko odpowiadające jego oczekiwaniom.

pixel