Paiste PST3 - talerze perkusyjne

( ilość produktów: 12 )

Paiste PST3 to talerze wykonane w całości w fabryce w Niemczech za pomocą maszynowych technik produkcji. Instrumenty z tej serii to połączenie doskonałej jakości wykonania na najwyższym, światowym poziomie i optymalnego dźwięku, co w efekcie daje adeptom sztuki perkusyjnej możliwość gry na markowym i świetnie wykonanym sprzęcie.

Paiste PST3 - dobry wybór na początek przygody z perkusją

Firma Paiste oferuje dwie serie wykonane z mosiądzu, które zostały stworzone z myślą o początkujących perkusistach. Mowa o Paiste PST3 oraz serii 101. Seria PST3 od serii 101 odróżnia się dodatkowym kuciem i innym typem toczenia oraz nieco innym, głębszym profilem talerza.  PST3 są pełniejsze w brzmieniu i bardziej szlachetne w wykończeniu. Bardzo często można je znaleźć w salach prób, szkołach gry na bębnach, domach kultury i wszędzie tam gdzie potrzeba odpornych talerzy.

Paiste PST3 to talerze do grania różnych gatunków muzycznych. Bez względu czy to metal, rock, pop czy hip-pop seria PST3 spełni swoje zadanie. Umiarkowanie jasne brzmienie talerzy z tej serii dobrze komponuje się z budżetowymi perkusjami na początek i stanowi dobre dopełnienie zestawu. Seria ta oferuje wszystkie podstawowe typy talerzy czyli Paiste PST3 ride, crash, hi-hat, splash i china. Można je wszystkie zakupić osobno w miarę potrzeb i osobistych preferencji. Najlepiej cenowo wychodzą zestawy w różnych konfiguracjach. Podstawowy to Paiste PST3 Essential Set zawierający hi-hat i crash-ride, większy i najbardziej popularny to Paiste PST3 Set z tradycyjna konfiguracją hi-hat, crash, ride oraz zestaw powiększony z dwoma crashami. Natomiast zestaw efektowy ze splashem i chiną na pokładzie czyli Paiste PST3 Set Effect to świetne uzupełnienie każdego z powyższych setów.

Talerze Paiste PST3 to świetny wybór na początek przygody z perkusją. Wybór markowych talerzy już na samym początku gwarantuje dobre brzmienie, spójność i wytrzymałość talerzy. Firma Paiste jest z nami od wielu dziesiątek lat i dostarcza talerze zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących. Tym pierwszym dostarcza wyśmienite instrumenty, które zyskały już miano legendarnych, ale przy okazji nie są tanie. Tym drugim zapewnia dobre, markowe talerze na start. Talerze Paiste to trafiony zakup na każdym etapie naszej perkusyjnej przygody!

pixel