31.05 (piątek) - DC CZYNNE, WYSYŁKI ODBYWAJĄ SIĘ

Perkusja Tama Stagestar

( ilość produktów: 6 )

Dołącz do świata bębnów światowej klasy. Ten zestaw od Tama to właśnie to, czego szukasz, jeśli chcesz zacząć przygodę z perkusją. Japońska jakość, którą doceniasz, teraz dostępna dla świeżaków w tej grze i nie tylko!

Tama Stagestar to nie tylko zestaw bębnów. To pełny pakiet startowy dla tych, którzy dopiero co odkrywają magię rytmu. Oprócz bębnów masz tu wszystko, co trzeba, by wejść w świat perkusji bez zbędnych ceregieli. Talerze Meinl BCS, hi-hat 14 i crash-ride, solidny metalowy osprzęt i do tego jeszcze wygodny stołek perkusyjny z regulacją na gwincie - wszystko pod ręką.

Zestaw ma korpusy z drewna topolowego, co daje niezły dźwięk bez konieczności rozkręcania portfela na oścież. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają brzmienia w dobrej cenie. To nie jest sprzęt tylko dla nowicjuszy; nawet doświadczeni wiedzą, że Tama to marka, na której można polegać. Ponad 40 lat tworzenia instrumentów i jakość, która wciąż trzyma poziom.

Nie możemy pominąć tom holdera kulowego, bo to dzięki niemu dostajesz kontrolę nad każdym tomem. Ustaw, jak chcesz - jednym ruchem. To jest dopiero swoboda dla perkusisty, który chce grać na swoich warunkach.

Mamy dla Ciebie dwie wersje tego Tama StageStar. Jedna z centralą 20”, dla tych młodszych albo nieco niższych lub chcących grać lżejsze tematy, i standardowa wersja z bębnem basowym 22”. A żeby było jeszcze ciekawiej, wybierasz kolor! Candy Red Sparkle, Black Night Sparkle czy może Sea Blue Mist - trzy opcje, które robią wrażenie zarówno dźwiękiem, jak i wyglądem.

Więc jeśli myślisz o rozpoczęciu przygody z perkusją, weź pod uwagę ten zestaw. Nie zawiedziesz się.

pixel