Tama Starclassic Maple

( ilość produktów: 3 )

Tama Starclassic Maple 2017

 

Tama Starclassic Maple to profesjonalna seria kierowana do świadomych bębniarzy szukających fantastycznie wykonanego zestawu wysokiej klasy o klasycznym, ciepłym charakterze. Klonowy korpus zbudowany jest z 6 warstw dających łącznie 5mm, a w przypadku bass drumu 8 warstw i 7mm. Klon w swoim brzmieniu – niskim, ciepłym i głębokim jest najbardziej popularnym wyborem wśród perkusistów, a w wydaniu Tamy Starclassic Maple budzi wręcz pożądanie.

 

tama starclassic maple shell

 

Osprzęt Starclassica Maple opiera się na najnowszych rozwiązaniach marki Tama i nie ma w nim miejsca na kompromisy. Szereg patentowych rozwiązań producenta mających na celu poprawę brzmienia, oraz ergonomii gry podkreśla zawodowy sznyt bębnów.

 

Tama Starclassic Maple oferowana jest w 18 wykończeniach, do których możemy dobrać dwa kolory osprzętu – zwykły chromowany, lub przyciemniany „black chrome”, oraz nowość - Smoked black nickel (przyciemniany, matowy). O dostępność poszczególnych kolorów lakieru zapytaj sprzedawcy, sprawdzimy od ręki które są dostępne, a na które trzeba trochę poczekać.

 

Tama Starclassic Maple wykończenia 2017 

 

 

Producent oferuje trzy predefiniowane, czyli przygotowanych z góry konfiguracji zestawów, część z nich czeka na zamówienie w magazynie dystrybutora.

MA42TZ - BD22x16, TT10x7, TT12x8, FT16x16

Tama Starclassic Maple MA42

MA34CZ - BD24x14, TT13x9, FT16x16

Tama Starclassic Maple MA34

MA30CM - BD20x14 (dziurawiona), TT12x8, FT14x14 + pojedynczy tom holder

Tama Starclassic Maple MA30Jak przystało na półkę profesjonalną możesz również samodzielnie wybrać rozmiar każdego poszczególnego elementu, z pośród szerokiej palety dostępnych opcji, który producent wyceni indywidualnie. Dzięki temu możesz spełnić swoje perkusyjne marzenie, które będzie jedyne w swoim rodzaju.

 

tama starclassic maple sizes

Pokaż tylko
pixel