Tama Club Jam

( ilość produktów: 12 )

Tama Club Jam to popularny zestaw do klubowego grania. Niewielkie rozmiary czynią z tej perkusji idealny mobilny set dla bębniarzy, którzy często przemieszczają się z instrumentem. Wszędzie tam, gdzie rozmiary klubowej sceny nie pozwalają na rozstawienie pełnowymiarowego rockowego zestawu zmieści się Tama Club Jam. Kompaktowa perkusja, która brzmieniem potrafi naprawdę zaskoczyć.

Tama Club Jam  - mały zestaw, dużo możliwości

Perkusja klubowa Tama Club Jam wstępuje w kilku konfiguracjach. Najbardziej popularny zestaw oparty jest na bębnie basowym o średnicy 18" i werblu 13". Resztę zestawu dopełniają tomy 10 i 14" , ten ostatni stoi na trzech nogach i pełni rolę floor toma. Typowa mobilna konfiguracja, która spełni się wyśmienicie w muzyce popularnej, klubowej i jazzowej. Płytki floor tom (zaledwie 7") brzmi całkiem dobrze i z powodzeniem spełnia rolę bębna tenorowego. Dla głębszego i mocniejszego brzmienia tomów warto zainwestować w odpowiednie naciągi. Podczas naszych testów na tomach najlepiej wypadły naciągi typu Remo Pinstripe, Evans EC2S a także Remo Emperor. Bęben basowy zyskał sporo dołu po założeniu naciągu Evans Emad lub Aquarian Super Kick.

Jeśli potrzebujesz tylko bębna basowego i werbla to możesz wybrać Tama Club Jam Mini Basic Kit. To dokładnie połowa opisywanego wyżej zestawu czyli stopa 18" plus werbel 13". Jeśli w przyszłości stwierdzisz, ze to za mało, możesz wówczas dokupić Tama Club Jam Mini Add-On Kit. Jest to zestaw składający się toma 10" z holderem oraz floor toma 14".

Tama Club Jam Suitcase Kit to bardzo ciekawy zestaw, który ma jedną bardzo dużą zaletę. Otóż bęben basowy składa się z dwóch połączonych części, które po otwarciu stanowią "walizkę" dla  tomów. Po włożeniu tomów do środka centrali otrzymujemy ultra-mobilny zestaw. Przemieszczanie z perkusją nigdy nie było łatwiejsze. Konfiguracja wersji Suitcase jest nieco mniejsza, mamy tu centralkę 16" z podnośnikiem, tom 10" i floor tom 12".

Najmniejsza konfiguracja z rodziny Tama Club Jam to tak zwany Flyer Set. Ultra-kompaktowa perkusja składa się z bębna basowego 14", tomów 8 i 10" oraz werbla w rozmiarze 10". W tym przypadku mobilność i rozmiar zostały posunięte do granic możliwości. Mimo tak niewielkich rozmiarów zestaw zaskakuje brzmieniem, zwłaszcza odpowiednio nagłośniony.

Tama Club Jam to wyśmienity wybór jeśli stawiasz na mobilność, niska wagę i rozmiar instrumentu. Jakość brzmienia idąca w parze z jakością wykonania spełni oczekiwania pracujących bębniarzy oraz amatorów perkusji. Tama Club jam to także dobry wybór dla perkusji hybrydowej z zastosowaniem naciągów siateczkowych i triggerów.

pixel