Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naciągi Remo

( ilość produktów: 214 )

Naciągi Remo – najbardziej rozpoznawalna marka naciągów perkusyjnych na świecie

Naciągi perkusyjne Remo to najbardziej popularne i najczęściej wybierane naciągi na świecie. Mimo, że od wielu lat, marka ma silną konkurencję na rynku to nadal pozostaje numerem jeden dla większości bębniarzy. Naciągi do perkusji Remo są obecne wszędzie, zarówno na scenie jak i w studiach nagraniowych. Dla wielu reżyserów dźwięku, producentów czy wreszcie perkusistów pozostają naturalnym, najlepszym wyborem. Ich brzmienie na zestawach perkusyjnych zwykle sprawdza się w każdej sytuacji, dając naturalne, ciepłe brzmienie z oddechem. Naciągi Remo są na stałe wpisane w barwną historię współczesnej muzyki bez względu na gatunek. Warto wspomnieć, że  marka założona przez Remo Belli na początku lat 60 XX wieku, zapoczątkowała erę naciągów z tworzywa zwanego mylarem. Mylar to nic innego jak folia poliestrową produkowaną przez firmę DuPont, całkowicie odporna na warunki atmosferyczne. Oznaczało to konieczność stosowania naciągów skórzanych, tak bardzo podatnych na wilgotność i temperaturę. Era naciągów Remo Weatherking zakończyła zmagania perkusistów z kapryśną pogodą i bębnami nie trzymającymi stroju.

Naciągi perkusyjne Remo – tradycja i innowacyjność w najlepszym wydaniu

Amerykański producent naciągów perkusyjnych Remo ma na koncie kilka klasyków, które są powszechnie uważane są standard. Najbardziej znanym naciągiem firmy jest legendarny Remo Ambassador. Jest to najpopularniejszy naciąg na werbel o jednowarstwowej konstrukcji i w wersji powlekanej sprawdza się praktycznie na każdym werblu. Uniwersalne brzmienie tego naciągu oraz podatność na strojenie w każdym zakresie czynią go najlepszym wyborem w niemalże każdej sytuacji muzycznej. Większość zawodowych werbli jest od lat wyposażana fabrycznie w ten właśnie naciąg. W duecie z rezonansowym naciągiem Remo Ambassador Hazy tworzą doskonałe combo dla każdego werbla. Remo Ambassador to także bardzo popularny naciąg uderzany i rezonansowy do tomów. Oczywiście paleta naciągów do werbli marki Remo jest bardzo szeroka i obejmuje naciągi dwuwarstwowe takie jak Remo Emperor, naciągi z łatką typu Remo Controlled Sound oraz naciągi z ringiem tłumiącym takie jak Powerstroke.

Najbardziej popularne naciągi do perkusji Remo to Ambassador, Emperor, Pinstripe oraz Powerstroke. Każda z tych serii występuje w kilku odmianach i posiada unikalne brzmienie i budowę. Naciągi perkusyjne Remo to światowy standard i jakość, którą od dekad wybierają perkusiści na całym świecie.

pixel