Misy kryształowe, śpiewające

( ilość produktów: 32 )

Misy Kryształowe do terapii dźwiękiem, medytacji i masażu dźwiękiem - dźwięki czakr

Leczenie dźwiękiem, dźwiękoterapia praktykowane jest już od czasów starożytnych. Koncepcja zakłada, że każda część ciała wytwarza wibracje o określonej częstotliwości wibrowania. Uzdrawianie wibracyjne zakłada, że wszystko we wszechświecie w tym nasze ciała jest w stanie wibracji.

Śpiewające misy kryształowe

Misy kryształowe często wykorzystywane są w terapii dźwiękiem, a najpopularniejszą ich odmianą, są misy kryształowe. Wibrują one ze ściśle określoną częstotliwością. Można też je nazwać misami kwarcowymi lub misami szklanymi.

Śpiewająca misa kryształowa wykonana jest z czystego kwarcu i piasku. Całość umieszcza się w wirującej formie i podgrzewa do temperatury około 4000 stopni Celsjusza. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji misy programuje się dźwiękowo, tak aby brzmiały w bardzo ściśle określonej częstotliwości.

Śpiewające misy kryształowe wytwarzają dźwięk rezonujący z określonymi czakrami. Terapia misami kryształowymi pomaga przywrócić równowagę duchową i fizyczną.

Misy kryształowe w dźwiękoterapii

Misy kryształowe mogą być wykorzystywane w terapii dźwiękiem. Są one też idealne do medytacji, gdyż jak żadne inne misy wytwarzają bardzo czysty dźwięk, który jest idealny do medytacji, masażu dźwiękiem

Dźwięk z mis kryształowych można wydobywać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest uderzenie odpowiednią pałką w zewnętrzną ścianę misy. Ton misy powstaje powoli, aby w końcu osiągnąć docelową częstotliwość określonej czakry.

Najlepszy efekt uzyskuje się jednak poprzez pocieranie krawędzi misy specjalną silikonową pałką. Śpiewające misy kryształowe przy pocieraniu są znacznie głośniejsze i czystsze dźwiękowo od mis tybetańskich. Wibracje przekazywane przez misy kryształowe są silniejsze i lepiej odczuwalne z większej odległości.

Dźwiękoterapia misami kryształowymi pomaga w medytacji i uzdrawianiu, pomaga poprawić sen i relaksuje Twój umysł. Granie na misach misami kryształowych jest też łatwiejsze niż na misach tybetańskich

Częstotliwość bliżej natury 432Hz

Sprzedawane przez nas misy strojone są do częstotliwości 432Hz, czyli tzw. częstotliwości kosmicznej, która jest zdefiniowana przez naturę, brzęczenie owadów, ćwierkanie ptaków, szum morza czy wiatru. Częstotliwość 432Hz wysyła do naszego mózgu jednoznaczny przekaz "jest dobrze, możesz się odprężyć"

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty najwyższej jakości. Posiadamy misy do medytacji, dźwiękoterapii czy masaży dźwiękiem. Misy kryształowe sprzedajemy w dostrojonych do siebie zestawach, a także pojedynczo. Posiadamy też pokrowce oraz pałeczki do mis kryształowych.

 

pixel