Pokrowce na statywy, hardware

( ilość produktów: 17 )

Jeśli chociaż raz przewoziłeś bębny to dobrze wiesz, że noszenie pojedynczo statywów i wszystkiego co ma związek z osprzętem do perkusji to istny koszmar. Najpierw z salki do samochodu, z samochodu na scenę, ze sceny do samochodu, z samochodu do salki. Istny maraton. 

Profesjonalne pokrowce na statywy perkusyjne

Na ratunek przychodzą pokrowce i skrzynie transportowe na hardware perkusyjny. W ofercie dostępne są zwykłe miękkie pokrowce z utwardzonym dnem, w których spokojnie zmieści się więcej niż podstawowy osprzęt perkusyjny. Są też torby na kółkach, które ułatwiają pokonywanie dłuższych dystansów, na ogromnych skrzyniach transportowych skończywszy. Wszystko zależy jak często podróżujesz i jak dużo "żelastwa" posiadasz.

Jeśli nie wiesz jaki pokrowiec / case na hardware kupić najlepiej ułożyć swój hardware na podłodze, w hi-hacie odkręcić pręt i zmierzyć jaka długość i szerokość jest potrzebna. Warto to zmierzyć bagażnik auta, jest to szczególnie ważne przy twardych skrzyniach.

Przeciętny zestaw hardwaru waży 20-30 kg. Bez problemu jednak można dobić do 50kg. Zatem nosząc swoje "żelastwo" poproś o pomoc, abyś nie robił tego sam.

pixel