Hardcase do perkusji

( ilość produktów: 35 )

Muzycy dzielą się na dwa typy, na tych co mają hardcase i tych co bedą mieli. No dobra, jest jeszcze 3 grupa, która otwiera bębnem drzwi i pokrowiec nie jest potrzebny. Panie na co komu potrzebne :)

Nie ważne czy jesteś zawodowym muzykiem, czy grasz hobbystycznie, wyłącznie dla siebie. Jeśli jeździsz z bębnami i nie ważne ile one kosztowały, w końcu to twój ukochany skarb, koniecznie musisz wyposażyć się w hardcase do perkusji

Każdy koncerty, każdy wyjazd to często ładowanie busa, jego rozładowanie by ponownie wykonać te czynności w odwrotnej kolejności przy kolejnym stopie. Przyznajmy, że drummerzy mają sporo perkusyjnych gratów, statywy, stopy, werbla, talerze, tom tomy i tak można wymieniać bez końca. Zwykle nie ma czasu na dokładne pakowanie i po prostu wrzuca się statywy do torby i do samochodu. Drogi w PL są jakie są, nie zawsze proste, nie zawsze równe, a dziur w nich nie brakuje.

Wystarczy jedna większa dziura, a szybkie pakowanie busa zwykle mści się na perkusiście, gdyż to jego sprzęt zajmuje najwięcej miejsca. I trach leci piec basowy ma bęben basowy i robi w nim dziurę. Historii dewastacji koncertowej i transportowej widzieliśmy już sporo. Jeśli masz sprzęt, który kochasz to każde uszkodzenie boli bardziej.

Hardcase do perkusji - słów kilka o bezpieczeństwie

Dlatego Hardcase do perkusji to jedyne słuszne rozwiązanie jeśli chcesz mieć pewność, że twój sprzęt niezależnie jak pakowany na busa i przez kogo pakowany dotrze na miejsce. Hardcase wykorzystują też wszystkie firmy backlinowe na świecie.

Skrzynie te produkowane z od lat w UK z wytrzymałego tworzywa na specjalnych formach, gdzie rozgrzana forma kształtuje różnymi metodami elementy skrzyń. Hardcase na talerze składają się z dwóch części. Klapy górnej i klapy dolnej. Dolna część wyposażona jest w gwintowany gruby trzpień, na który belem do dołu wkłada się talerze od największego do najmniejszego. Następnie nakłada się wieko. Obie połówki nachodzą na siebie tworząc tzw. Strefę zgniotu. Po skręceniu obu połówek całość jest bardzo sztywna. Nie ważne czy case spadnie z auta czy ze schodów. Zawartość zawsze pozostanie cała. Występują 3 wielkości skrzyń na talerze. Hardcase HN-6 to najmniejszy case, mimo, że producent informuje o pomieszczeniu maksymalnie talerzy o średnicy 20 cali to wchodzi z bezpiecznym zapasem o średnicy 22 cali. Pomieści około 6-7 talerzy. Hardcase HN-9 mieści 10-11 talerzy i posiada już kółka transportowe oraz rączkę. Hardcase HN-12 to największy w rodzinie kejs na talerze. Mieści on 24 monstra, które zresztą są ostatnio bardzo popularne.

Wybierz hardcase na statywy perkusyjne

Hardcase na hardware, czyli statywy perkusyjne występuje w kilku wariantach. Najpopularniejsze są 120 cm skrzynie o symbolu HN48W oraz 100 cm skrzynie o symbolu HN40W. Mieszczą się one do większości aut, umożliwiają sztaplowanie, posiadają kółka i rączki po obu stronach. Twoje żelastwo jest bezpieczne!

Jeśli nie potrzebujesz na razie twardych skrzyń to zerknij na nasze pokrowce na perkusję. Pamiętaj, że instrument w pokrowcu także można włożyć do skrzyni, dzięki czemu jest od bardziej odporny na rozstrajanie się

pixel