Uniwersalne talerze Istanbul

( ilość produktów: 92 )

Uniwersalne talerze Istanbul to kategoria, w której znalazły się wszystkie talerze od Istanbul Mehmet, które naszym zdaniem będą odpowiednie do wielu gatunków muzycznych. Bębniarze przekraczający granice gatunkowe, grający w wielu różnych stylistycznie składach, potrzebują instrumentów, które nie ograniczają ich brzmieniowo i nadają się doskonale do przeróżnych sytuacji muzycznych bez potrzeby ich zmieniania.

Uniwersalne talerze Istanbul

Znajdziesz tutaj talerze z tak popularnej serii jak Istanbul Mehmet Traditional czyli blachy o najbardziej typowym wykończeniu traditional, świetnym uniwersalnym brzmieniu pasującym do wszystkiego, od jazzu przez pop, hip-hop, R&B, aż po mocnego rocka. Są tu też uniwersalne talerze perkusyjne z rodziny Istanbul Mehmet Samatya, która charakteryzuje się jaśniejszym brzmieniem o wyśmienitej projekcji, która sprawdzi się w wielu gatunkach muzycznych. Podobnie rzecz się ma w przypadku formuły Istanbul Mehmet Radiant, która choć nieco mocniejsza od pozostałych to jednak nadal bardzo uniwersalna i szlachetna w brzmieniu. Jeśli szukasz uniwersalnych talerzy perkusyjnych zwróć uwagę także na instrumenty z formuły Istanbul Mehmet BlackBell. Tutaj do wyboru dwa wykończenia czyli traditional i shiny (brilliant) dodatkowo poszerzają paletę brzmieniową uniwersalnych talerzy perkusyjnych Istanbula Mehmeta. BlackBell to formuła stworzona z myślą o mocniejszym graniu, jednak jej wyśmienite brzmienie skradło serca bębniarzy poruszających się w wielu różnych i odległych od siebie gatunków muzycznych.

Talerze efektowe są dziś w prawie każdym zestawie bez znaczenia jaki gatunek muzyczny wykonuje perkusista. Uniwersalne talerze Istanbul to także popularne dziurawce z serii Istanbul Mehmet X-Ray. Talerze efektowe dziurawione, nazywane często o-zonami czy trash-crashami zdobyły niezwykłą popularność na fali poszukiwań nowych brzmień, często imitujących elektroniczne bębny. Dziś prawie każdy perkusista posiada talerz efektowy jako samodzielny instrument lub w wersji stack w połączeniu z innym talerzem.

Uniwersalne talerze Istanbul to szeroka oferta instrumentów, które zapewnią wspaniale brzmienie bez względu na wykonywany gatunek. Talerze, które sprawdzą się zarówno na żywo jak i w studio nagraniowym. Najszlachetniejszy brąz B20, tradycyjna ręczna metoda produkcji której korzenie sięgają 400 lat wstecz. Tworzą piaszczyste pięknie brzmiące talerze o piaszczystej ciemnej naturze, znakomicie sprawdzające się w wielu gatunkach muzycznych. Indywidualny charakter każdego egzemplarza to recepta na niepowtarzalne i charakterystyczne, Twoje brzmienie.

pixel