Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aquarian Super 2 naciągi perkusyjne

( ilość produktów: 9 )

Aquarian Super 2 to naciągi dwuwarstwowe wykonane przy użyciu zaawansowanych technologii. Aquarian Vaccum Tuned to proces redukujący ilość powietrza pomiędzy warstwami mylaru co powoduje, że brzmienie jest bardziej zwarte, a atak bardziej zdecydowany. Opatentowane obręcze Safe-T-Lock zapobiegają ślizganiu się naciągu na krawędzi bębna, a kołnierz typu Sound Curve zapewnia łatwiejsze strojenie.

Aquarian Super 2 – ciepłe brzmienie, dobry atak i kontrolowany sustain

Naciągi Aquarian Super 2 są zbudowane nieco inaczej niż typowy naciąg dwuwarstwowy. W przeciwieństwie do większości naciągów typu 2-ply, posiadają dwie warstwy mylaru o różnej grubości: 0,127mm (5mil) oraz 0,177mm (7mil). Ciekawe rozwiązanie, które skutkuje szybszym wygasaniem wybrzmienia. Dwie warstwy mylaru o różnej grubości nie rezonują w identycznym zakresie i nieco wyhamowują się wzajemnie. Atak pozostaje niezmieniony i typowy dla naciągów dwuwarstwowych, natomiast sustain jest krótszy i brzmienie zdecydowanie cieplejsze. W obrębie tej serii znajdziemy cztery różne odmiany naciągów. Najbardziej popularne to Aquarian Super 2 Clear. Do wyboru mamy także wersję powlekaną czyli Aquarian Super 2 Coated, która brzmi jeszcze cieplej niż jej przezroczysty odpowiednik. Dwie pozostałe opcje to Aquarian Super 2 Clear Studio Ring czyli naciąg niepowlekany z ringiem tłumiącym (jeszcze krótszy sustain) oraz Aquarian Super 2 Clear Power Dot. Ten ostatni to oczywiście naciąg niepowlekany z łatką, która wzmacnia naciąg i uwypukla atak.

Naciągi perkusyjne Aquarian Super 2 to dobry wybór w sytuacji kiedy nasze bębny maja zbyt długie wybrzmienie, a także jeśli szukamy brzmienia nieco vintage. Ciepłego, okrągłego i z krótszym wybrzmieniem.

pixel