Aquarian Super 2

( ilość produktów: 5 )

Seria naciągów Super 2 od Aquarian stanowią przełom w dziedzinie akcesoriów perkusyjnych, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii. Unikalny proces Vaccum Tuned firmy Aquarian minimalizuje ilość powietrza między warstwami mylaru, co przekłada się na bardziej skoncentrowane brzmienie i wyraźniejszy atak. Dodatkowo, naciągi te korzystają z opatentowanych obręczy Safe-T-Lock, które eliminują problem ślizgania się naciągu oraz z kołnierza Sound Curve, ułatwiającego precyzyjne strojenie.

Aquarian Super 2 to membrany, które wyróżniają się na tle typowych dwuwarstwowych naciągów. Wykonane są z dwóch warstw mylaru o różnej grubości - 0,127mm (5mil) oraz 0,177mm (7mil), co zapewnia unikalne właściwości brzmieniowe. Dzięki tej konstrukcji, naciągi te szybciej wygasają, a ich rezonans jest mniej jednorodny, co sprawia, że brzmienie jest cieplejsze, a sustain bardziej kontrolowany.

Seria Super 2 oferuje cztery odmiany naciągów, aby zaspokoić różnorodne potrzeby perkusistów. Najpopularniejszym modelem jest przezroczysty Aquarian Super 2 Clear. Oprócz tego, dostępna jest powlekana wersja Aquarian Super 2 Coated, która oferuje jeszcze cieplejsze brzmienie. Dla tych, którzy preferują krótszy sustain, dostępny jest model Aquarian Super 2 Clear Studio Ring z ringiem tłumiącym. Ostatnią opcją jest Aquarian Super 2 Clear Power Dot, niepowlekany naciąg z dodatkową łatką wzmacniającą, która podkreśla atak.

Naciągi Aquarian Super 2 to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują brzmienia o charakterze vintage, ciepłego i okrągłego, z krótszym sustainem. Są one idealne dla perkusistów, którzy chcą zredukować nadmierny rezonans swoich bębnów, jednocześnie zachowując pełnię i bogactwo tonu. Wybierając Super 2, inwestujesz w jakość i innowacyjność, aby Twój zestaw perkusyjny zabrzmiał wyjątkowo.

pixel