31.05 (piątek) - DC CZYNNE, WYSYŁKI ODBYWAJĄ SIĘ

Sabian AA

( ilość produktów: 11 )

Sabian to uznany na świecie producent talerzy perkusyjnych. Seria AA obok HH była pierwszą linią talerzy produkowaną zaraz po założeniu firmy w 1982 roku. Nie wszyscy  o tym wiedzą, ale założycielem Sabiana jest Robert Zildjian wywodzący się ze słynnej rodziny Zildjian, której perkusistom przedstawiać nie trzeba.

Brzmienie talerzy Sabian AA

Sabian AA to seria talerzy określana przez producenta mianem "Vintage Bright" co w praktyce oznacza, że mamy do czynienia z talerzami o klasycznie jasnym szklistym brzmieniu. Dokładnie takim jakiego poszukują fani klasycznego rocka i heavy metalu. Serię Sabian AA reprezentują blachy z reguły dość głośne i niezbyt subtelne, ale nie tego od nich oczekujemy. Brzmienie typowego sabian AA hi hat jest jasne, przenikliwe i selektywne. Talerze crash z serii AA zwykle charakteryzują się mocnym atakiem i jasnym, długim wybrzmieniem. Typowy ride Sabian AA to selektywny ping plus jasne rozmycie.

Sabian AA china - jednym ze sztandarowych produktów tej serii jest osławiona nazwiskiem Chada Smitha - Holy China. Potężny głośny talerz o niesłychanie pięknej prezencji. W świetny sposób ukazuje duszę Sabianów AA, z których wiele określanych jest mianem "metal", oraz "rock". Sabian AA Holy China jest obecnie oferowana w różnych rozmiarach, od mini chiny 10?, aż po rozmiar 21?. Nasz sklep oferuje większość talerzy Sabian AA dostępnych od ręki lub na zamówienie. Talerze perkusyjne Sabian AA to wyśmienity wybór dla rockowych bębniarzy oczekujących jasnego i mocnego brzmienia z półki pro.

pixel