Aquarian Super Kick II

( ilość produktów: 11 )

Sprawdź co potrafi Aquarian Super Kick II (SKII) na Bęben Basowy! No więc słuchajcie, mam coś genialnego dla wszystkich perkusistów - to naciąg Aquarian Super Kick II (SKII) na bęben basowy. Ten kawałek sprzętu to prawdziwa petarda! Używa dwóch warstw mylaru typu NEW BRITE, każda po 7 milicali grubości, i ma ten fajny, opatentowany system tłumienia "Floating Muffling System". 

SK II posiada dwie warstwy, co odróżnia go i jednowarstwowego SK I. Jeśli chcesz uzyskać dużo mlaszczącego klika to SK II jest dla Ciebie idealnym wyborem. Jeśli poszukujesz pełnego i okrągłego basu to spójrz na wersji SK I która jest bardziej ubasowiona ale ma mniejszą selektywność.

A wiecie co jest najlepsze? Ten wąski pasek filcu, który jest do niego przyczepiony. Nie tylko się rusza razem z naciągiem, ale też świetnie radzi sobie z tłumieniem tych irytujących, wysokich tonów, jednocześnie podkreślając te niskie i dając mega wyraźny, mocny dźwięk. Dzięki temu specjalnemu procesowi "multi-ply vacuum molding" te dwie warstwy działają jak jedna, dodając klarowności i czystości tonu. A trwałość SKII? No po prostu idealna równowaga między kontrolą rezonansu a mocnym dźwiękiem bębna basowego.

Nie ma szans, żebyś znalazł coś lepszego - ta linia Superkick to bestseller na rynku, a perkusiści, technicy i inżynierowie dźwięku po prostu ją uwielbiają. Możesz zapomnieć o stosowaniu koców, poduszek czy czegokolwiek do tłumienia - z tym naciągiem osiągniesz świetny, kontrolowany dźwięk bębna basowego bez żadnego dodatkowego bałaganu.

 

Aha, i jest jeszcze coś: SKII jest dostępny także w wersji z białą lub czarną, teksturowaną powłoką, która dodaje ciepła brzmieniu. Rozmiary? Masz do wyboru od 14" do 28", pasują do standardowych obręczy bębna basowego.

 

I jeszcze jedno, dla tych, co lubią eksperymentować - modele Micro SKII w rozmiarach 14”, 15”, 16” i 18” można dostać z opcją METAL TOM HOOP SPEC, idealne do konwersji Tom-to Bass-Drum albo jako naciągi uderzane na tomy i werble.

 

Wkrótce nowość! 13" SKII-T idealny na tomy i werble. Dwie warstwy folii NEW BRITE, każda o grubości 7 mil, to gwarancja głębokiego brzmienia, a cały proces formowania próżniowego dodaje klarowności. A ten system tłumiący? Po prostu mistrzostwo w kontroli dźwięku.

pixel