Sabian HHX - talerze perkusyjne

( ilość produktów: 32 )

Sabian HHXSabian HHX to seria idealnie łącząca ciemne brzmienie ręcznie wytwarzanych talerzy z jasnymi, nowoczesnymi tonami. Dzięki serii HHX Sabianowi udało się stworzyć linię ciemno brzmiących talerzy, które pięknie współgrają z innymi instrumentami, a jednocześnie są selektywne i dobrze słyszalne w miksie. To sprawia, że talerze Sabian HHX idealnie nadają się do szerokiej gamy gatunków muzycznych, od metalu, fusion i pop po tradycyjny jazz. Od soczystych, ciepłych brzmień talerzy ride po ciemne, szybko otwierające się akcenty talerzy crash. Technologia HHX Tone Projection wykorzystuje moc ciemnej strony w połączeniu z jasnymi, żywymi akcentami, które pasują do każdego stylu muzycznego. Talerze Sabian HHX wyznaczyły standardy dla współczesnych ciemniejszych brzmień talerzy, serwując bogatą paletę pięknych tonów, które wyróżniają brzmienie nowoczesnych perkusistów.

Sabian HHX - ciemna strona spotyka nowoczesność

Talerze z serii Sabian HHX zdobyły dużą popularność dzięki połączeniu ciemnego brzmienia i selektywności jasnych tonów. To co wcześniej nie udawało się wielu producentom stało się możliwe. Bogactwo brzmienia uzyskano dzięki zastosowaniu klasycznej formuły stopu B20 i specjalnej obróbki i kucia. Do klasyki przeszły już takie talerze jak wyśmienity Sabian HHX Raw Bell Dry Ride o ciemniejszym, ale selektywnym brzmieniu, czy jeden z najbardziej wszechstronnych Sabian HHX Groove Ride. To ride, który odzywa się selektywnym punktem, ale da się jednocześnie crashować. W kategorii Sabian HHX crash także znajdziemy wiele klasyków, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Jednym z nich jest Sabian HHX X-Plosion Crash, którego wybuchowość świetnie sprawdza się w dynamicznym graniu. Obok Sabian HHX Thin Crash to jeden z najchętniej kupowanych talerzy z tej serii. Pasuje do nich pięknie szumiący Sabian HHX Groove Hi-hat. Sabian HHX to także doskonałe talerze typu china. Szybko reagujące klasycznym trashowym brzmieniem są uosobieniem tego czego większość z nas szuka w tego typu talerzach. Dzięki swojej niskiej wadze, a co za tym idzie niskiej grubości (thin) odzywają się pięknym szumiącym atakiem, tak pożądanym w talerzach china.

Talerze perkusyjne Sabian HHX to bardzo popularne instrumenty, o których można śmiało powiedzieć, że wyznaczyły pewien trend brzmieniowy. Klasyczne już dzisiaj modele cieszą swym bogatym brzmieniem perkusistów na całym świecie.

pixel