31.05 (piątek) - DC CZYNNE, WYSYŁKI ODBYWAJĄ SIĘ

Aquaran Texture Coated

( ilość produktów: 10 )

Odkryj wyjątkową linię naciągów perkusyjnych Texture Coated marki Aquarian - znanej z jej wszechstronności i uniwersalnego zastosowania. Wyprodukowane przez renomowanego producenta. Te naciągi jednowarstwowe doskonale sprawdzają się na każdym elemencie zestawu perkusyjnego, od bębna basowego po tomy i werble.

Charakteryzują się one tradycyjną konstrukcją o grubości 10 mil (0,254 mm) oraz innowacyjną, teksturą powłoki Coated, która gwarantuje jasne, otwarte brzmienie z zamożną paletą alikwotów. Ich lekka konstrukcja bez dodatkowych tłumików zapewnia doskonałą reakcję na różnorodne techniki gry i śmiało może być odpowiednikiem serii Remo Ambassador.

Innowacyjna powłoka Z-100, jedna z najcieńszych i najtrwalszych na rynku, odporna na ścieranie, idealnie komponuje się z różnymi rodzajami pałek, od miotełek do malletów. Naciągi te są więc doskonałym wyborem dla bardzo wielu stylów muzycznych.

Naciągi Texture Coated produkowane są w najbardziej popularnych rozmiarach od 6” do 22”

Każdy naciąg firmy Aquarian jest wyposażony w zaawansowane technologie, takie jak system Safe-T-Loc™ 360, którą można przyrównać do technologii stosowanej przez Evans o nazwie Level 360 stopni, który zapobiega poślizgom i rozstrojeniu, oraz kołnierz Sound Curve, który ułatwia strojenie i minimalizuje fałdowanie membrany. Te rozwiązania technologiczne zapewniają naciągom niezrównaną stabilność i długowieczność, co czyni je godnym wyborem dla perkusistów na różnych poziomach zaawansowania.

pixel