Sabian HHX Legacy

( ilość produktów: 9 )

Talerzez serii Sabian HHX Legacy są częścią popularnej linii HHX, która została opracowana we współpracy z ikoną świata perkusyjnego Dave'em Wecklem. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy Dave Weckl współpracował z mistrzem marki Sabian, Markiem Love. Obaj stworzyli wcześniej wielokrotnie nagradzaną serię talerzy HHX Evolution. W przeciwieństwie do jaśniej brzmiących talerzy Evolution, nowe talerze Sabian HHX Legacy mają ciemniejszy charakter. Sabian HHX Legacy są wykonane zgodnie ze specyfikacjami Dave'a, obejmują szerokie spektrum tonów i oferują bogatą, złożoną paletę barw. To jedne z najbardziej muzykalnych talerzy na rynku i w ofercie Sabiana.

Sabian HHX Legacy - ciemniejsza strona HHX'a

Każdy talerz z serii Legacy jest starannie wykonywany, toczony i kuty. Materiałem jest ten sam stop brązu B20 używany do serii HHX Evolution. Złożony wzór młotkowania jest unikalny dla każdego talerza Sabian HHX Legacy co powoduje, że mimo bardzo dużej powtarzalności nie ma dwóch identycznych talerzy w tej serii. Kopułka talerzy Legacy nie jest młotkowana, a jedynie toczona. Brzmienie Sabiana Legacy jest ciemne, bardzo bogate, z szeroką paletą harmonicznych, które otwierają się wraz ze zwiększeniem dynamiki gry. Selektywne, ale ciemno szumiące hi-haty, dynamiczne i pięknie brzmiące talerze crash oraz wyśmienite ride’y podatne na crashowanie. Waga większości talerzy to thin lub medium-thin, zatem można się spodziewać instrumentów czułych na artykulację i podatnych na zmianę dynamiki.

Sabian HHX Legacy to seria talerzy skierowana do profesjonalistów poszukujących ciemniejszych talerzy o wyjątkowym, pięknym brzmieniu. Seria na tyle uniwersalna, ze sprawdzi się z powodzeniem w wielu gatunkach muzycznych. Zarówno na scenie jak i w studio nagraniowym, Sabian HHX Legacy zachwyci bogactwem brzmienia w każdej dynamice.

pixel