Zestawy Talerzy Perkusyjnych

( ilość produktów: 68 )

Zestawy Talerzy Perkusyjnych to gotowe komplety talerzy przygotowane przez producentów. Zawierają zwykle najbardziej popularne talerze w najczęściej poszukiwanych konfiguracjach. Prekonfigurowane zestawy talerzy pozwalają zaoszczędzić pieniądze wydane na instrumenty naszych marzeń i czynią je osiągalnymi przy ograniczonym budżecie. Na zestaw przygotowany przez producenta wydamy często znacznie mniej niż na pojedyncze talerze przy zachowaniu tej samej jakości. W ofercie poszczególnych producentów znajdziemy talerze z każdej półki cenowej. Mogą być to zarówno sety dla początkujących, średniozaawansowanych jak i topowe formuły uwielbiane przez profesjonalistów na całym świecie.

Typowe konfiguracje zestawów talerzy perkusyjnych obejmują sety składające się z 14? hi-hat, 16? crash, 18? crash, 20? ride. Do wyboru mamy także zestaw podstawowy z jednym crashem oraz zestawy talerzy efektowych, w których skład wchodzą talerze splash, trash-crash lub china. Niektóre zestawy talerzy posiadają w komplecie pokrowiec co stanowi dodatkowy atut. Nie musimy się już martwić w jaki sposób bezpiecznie transportować i przechowywać nasze talerze.

Jedne z najbardziej popularnych gotowych konfiguracji to sety od Istanbul Mehmet. Bardzo atrakcyjny cenowo zestaw talerzy z brązu B20 (zawodowy stop najlepszej jakości) czyli Istanbul Mehmet IMC set to absolutny hit na rynku perkusyjnym. Podobnie rzecz ma się w przypadku Istanbul Mehmet Samatya Set, Traditional Set oraz ciemniej brzmiącego Sultan Set. To zawodowe talerze w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie można znaleźć zarówno podstawowy zestaw talerzy jak i rozbudowany o dodatkowego crasha. Warto zwrócić uwagę na bogatą ofertę marki Istanbul Mehmet, wyróżnia ją wielopokoleniowa tradycja i dbałość o szczegóły.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek czyli Zildjian także oferuje swoim wielbicielom zestawy talerzy. W ofercie znajdziemy niedrogie sety dla początkujących, ale także komplety talerzy z najwyższych serii. Popularne wśród zawodowców i wymagających amatorów serie Zildjian K, K Custom, A Custom także można nabyć sporo taniej jako profesjonalny zestaw talerzy perkusyjnych. Cieszą się one niesłabnącą popularnością ze względu na swoje niepowtarzalne brzmienie i prestiż marki.

Sabian tak samo jak inni producenci ma w swojej ofercie pełny przekrój talerzy przygotowanych w zestawach. Od najtańszych serii aż po niezwykle popularne formuły AAX czy HHX w przeróżnych odmianach. Sabian HHX Legacy, Complex czy Evolution to formuły, którymi marka zdobyła popularność i szacunek perkusistów na całym świecie. W zestawie mamy szansę nabyć te zawodowe talerze dużo taniej niż kompletując je z pojedynczych egzemplarzy.

Marki europejskie także mają do zaoferowania swoim fanom gotowe zestawy talerzy perkusyjnych. Coraz bardziej popularny i modny ostatnio Meinl kusi zestawami z serii Byzance, chociażby Meinl Byzance Vintage Sand Cymbal Set, którego talerze powstały przy współpracy z Bennym Grebem. Niemiecki producent oferuje także zestawy z niedrogiej serii HCS oraz skierowanej do mocniej grających bębniarzy serii Meinl Classics Custom. To samo tyczy się firmy Paiste, która oferuje zestawy talerzy w niemalże każdej produkowanej przez siebie formule.

pixel