Conga (kongi)

( ilość produktów: 2 )

Conga to najbardziej rozpoznawalne instrumenty w muzyce afro-kubańskiej. Klasycznie pełny zestaw składa się z czterech instrumentów nazywających się Nino, Quinto, Conga i Tumba. Korpus instrumentu jest najczęściej drewniany (choć coraz powszechniej stosowane jest również włókno szklane) o konstrukcji zbliżonej do beczki, powleczony naciągiem z naturalnej skóry.

Dostępne w naszej ofercie Conga Meinl Perkussion, to świetnie wykonane, łatwe w wystrojeniu instrumenty o standaryzowanych średnicach, dzięki czemu nie ma problemu z ewentualną wymianą zużytych naciągów, oraz części zamiennych.

Conga to najbardziej rozpoznawalne instrumenty w muzyce afro-kubańskiej. Klasycznie pełny zestaw składa się z czterech instrumentów nazywających się Nino, Quinto, Conga i Tumba. Korpus instrumentu jest najczęściej drewniany (choć coraz powszechniej stosowane jest również włókno szklane) o konstrukcji zbliżonej do beczki, powleczony naciągiem z naturalnej skóry.

Dostępne w naszej ofercie Conga Meinl Perkussion, to świetnie wykonane, łatwe w wystrojeniu instrumenty o standaryzowanych średnicach, dzięki czemu nie ma problemu z ewentualną wymianą zużytych naciągów, oraz części zamiennych.

pixel