Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sabian AAX

( ilość produktów: 40 )

Sabian AAX

Modern Bright. Takie określenie przylgnęło do Sabianów serii AAX. Nowoczesne, jasne i cięte. Wykonane w Kanadzie z najlepszego stopu brązu B20 definiują nowoczesne brzmienie. Jakość poparta jest nazwiskami między innymi Virgila Donatiego, oraz Mike Portnoya co podpowiada nam z jaką stylistyką mamy do czynienia.

Mechaniczna obróbka Sabianów AAX zapewnia sporą powtarzalność brzmieniową, oraz niesłychaną jakość wykończenia. Dzięki współczesnym metodom produkcji, talerze z serii Sabian AAX charakteryzują się dużą muzykalnością i brzmią pełnią alikwotów już od niskiej dynamiki gry. 

Talerze Sabian AAX to ogromna paleta możliwości brzmieniowych. W ciągu ostatnich lat seria ta przeszła swego rodzaju rewolucję. Z oferty zniknęły niemal całkowicie modele o dużej grubości. Pojawiło się mnóstwo modeli thin, medium thin, które doskonale wpisują się w obecne trendy i aktualne potrzeby perkusistów. Sabian jako jeden z nielicznych producentów nie zaspał i na bieżąco odpowiada na potrzeby rynku, muzyków, perkusistów tworząc brzmienia, którego chcą muzycy, a nie tylko zatwardziali fanii marki.

pixel