Przystawki do werbla, osłony obręczy

( ilość produktów: 3 )

Akcesoria do werbla to różne artykuły poprawiające funkcjonalność tego instrumentu oraz jego wartości brzmieniowe.

Mogą to być znane wielu perkusistom przystawki do werbla w postaci Gruv-X X-Click. Służą one polepszeniu brzmienia cross stick, techniki często wykorzystywanej we wszystkich gatunkach muzycznych. Technika ta polega na uderzeniu jednym końcem pałki w obręcz, podczas gdy drugi koniec pałki spoczywa na naciągu. Dzięki tej przystawce uzyskamy głośniejszy i bardziej selektywny dźwięk zwłaszcza w grze na żywo, ale też w studio nagraniowym. Jest to obecnie najlepsze rozwiązanie tego typu na rynku.

W tym dziale znajdziesz także zestawy naprawcze, bardzo ważne akcesorium każdego koncertującego bębniarza. Zestawy naprawcze zwykle zawierają także akcesoria do werbla takie jak śruby, plastikowe i metalowe podkładki, sznurki lub paski do sprężyn, żelki tłumiące a także kluczyk perkusyjny. To niezastąpione pudełko z różnymi częściami serwisowymi może być wybawieniem w sytuacjach awaryjnych na trasie, w studio nagraniowym czy podczas prób.

Ciekawym i przydatnym produktem są osłony obręczy. Są to wykonane z gumy lub pianki ochraniacze na obręcz metalową werbla, które zapobiegają uszkodzeniom wynikającym z obijania się bębnów. Kto z nas nie miał do czynienia z tomami porysowanymi od obręczy werbla? Słabo to wygląda i obniża wartość instrumentu. Osłony pasują zwykle do wszystkich typów metalowych obręczy do werbla.

Tutaj znajdziesz także maskownicę otworu wentylacyjnego do werbla. Istotna mała rzecz jeśli zgubiłeś ją w swoim werblu lub odnawiasz stary instrument. Tak zwany Air Vent pozwoli na estetyczne zamaskowanie otworu wentylacyjnego, w który wyposażone jest większość współczesnych bębnów.

pixel