31.05 (piątek) - DC CZYNNE, WYSYŁKI ODBYWAJĄ SIĘ

Pady i kontrolery hi-hatu do perkusji elektronicznej

( ilość produktów: 3 )

Pady i kontrolery hi-hatu do perkusji elektronicznej to niezbędne elementy każdego zestawu bębnów elektronicznych. Im lepszej jakości kontrolery i pady tym lepiej będziemy panować nad dynamiką i działaniem hi-hatu. Precyzyjniejsze otwieranie, zamykanie i kontrola rozwarcia talerzy hi-hatu w głównej mierze zależą od jakości wykonania i parametrów padów i kontrolerów nożnych.

Kontrolery hi hatu do perkusji elektronicznej

Kontrolery hi hatu do perkusji elektronicznej to zwykle dość prostej budowy pedały pozwalające kontrolować, a także grać nogą na talerzach hi-hat. Popularne modele takie jak Roland FD-8 to solidne, wytrzymałe konstrukcje pozwalające w pełni kontrolować nasz hi-hat. Płynne przejście pomiędzy zamkniętym i otwartym hi-hatem, precyzyjne otwieranie i zamykanie oraz dobrze kontrolowana gra nogą to nie problem z tego typu kontrolerem hi hatu. Dla osób szukających bardzo cichych kontrolerów polecamy model Roland FD9. Jest to ultra-cichy kontroler hi-hatu do zestawów elektronicznych i padów Rolanda. Perkusje elektroniczne to z założenia instrumenty ciche, nadające się świetnie do ćwiczenia w domu, tak by nie przeszkadzać domownikom i sąsiadom. Mimo to, problemem często pozostaje odgłos jaki generują kontrolery nożne. Rozwiązaniem jest Roland FD9, w którym jak deklaruje producent, redukcja hałasu operacyjnego kontrolera to aż 85% mniej niż standardowe rozwiązanie. Dostajemy, więc bardzo cichy kontroler, który pozwoli na wielogodzinne granie w warunkach domowych, bez zakłócania spokoju innych domowników.

Kontrolery hi hatu do perkusji elektronicznej to oczywiście także pady hi-hatu. Takie modele jak Roland VH-10, VH-11 oraz topowy VH-14D to precyzyjne pady/kontrolery hi-hatu montowane na tradycyjny statyw, taki sam jak do zestawów akustycznych. Dwuczęściowa konstrukcja padów pozwala w sposób płynny kontrolować pracę hi-hatu. Pady do perkusji elektronicznej oraz kontrolery to szeroka gama produktów. Chętnie pomożemy w wyborze najodpowiedniejszych padów do twoich potrzeb i zastosowań.

pixel