Ludwig - naciągi do werbla uderzane

( ilość produktów: 3 )

Naciągi uderzane do werbla Ludwig to seria firmowych membran stosowanych fabrycznie w ikonicznych instrumentach Ludwiga. Ludwig Drum Company to jedna z najstarszych amerykańskich firm perkusyjnych, która na przestrzeni dekad stała się legendą. Instrumenty perkusyjne Ludwiga to jedne z najczęściej używanych przez zawodowych muzyków, słychać je w tysiącach topowych nagrań. Nie inaczej jest z w przypadku werbli Ludwiga, które zasłużenie zyskały miano kultowych. Modele takie jak Supraphonic, Acrolite czy Black Beauty to klasa sama w sobie. I właśnie te werble fabrycznie wyposażone są w firmowe naciągi uderzane do werbla Ludwig.

Naciągi uderzane do werbla Ludwig - jakość oryginału

Naciągi uderzane Ludwig są wyprodukowane w USA częściowo przez firme Remo. Firma wykonuje te naciągi według specyfikacji i na zlecenie Ludwig Drum Company. Takim naciągiem jest na przykład Ludwig Ambassador Coated. Jeden z najpopularniejszych typów naciągów do werbli na świecie. Jednowarstwowy, owlekany naciąg daje ciepłe i otwarte brzmienie. Oprócz naciągów produkowanych przez Remo w ofercie znajdziemy także membrany typu Ludwig Weather Master. Są to także naciągi jednowarstwowe, powlekane występujące w dwóch grubościach. Ludwig Weather Master Coated Medium to naciąg o średniej grubości najbardziej zbliżony do Ambassadora, natomiast Ludwig Weather Master Coated Heavy jest nieco grubszy.

Naciągi uderzane do werbla Ludwig to bardzo dobrej jakości membrany o świetnym brzmieniu i dobrej wytrzymałości. Wszystkie łączy jedno - elektryzujące logo Ludwig.

pixel