Gretsch Catalina Maple

( ilość produktów: 3 )

Gretsch Catalina MapleZestaw perkusyjny Gretsch Catalina Maple generuje bardzo muzyczne dźwięki. Te bębny brzmią pełnie, są bardzo responsywne i ciepłe. Najlepszym sposobem opisania brzmienia jest profesjonalne.

Bębny Gretsch Catalina są perkusjami średniego poziomu, ale klonowe korpusy generują dźwięki, które znacznie przekraczają ich cenę.

Grając na tym zestawie, odkryjesz niesamowicie ciepłe i mocne dźwięki, co można przypisać klonowym korpusom z zaokrąglonymi krawędziami o kącie 30 stopni.

Każdy z bębnów ma stosunkowo niską wysokość dźwięku, ale wystarczającą ilość ataku i wyrazistości, aby dać o sobie znać. Wszystkie bębny doskonale uzupełniają się nawzajem.

Nawet z fabrycznie zamontowanymi naciągami, zestaw perkusyjny Gretsch Catalina Maple produkuje niesamowitą gamę dźwięków. Tom-tomy są jasne i wyraziste z czystymi tonami, podczas gdy floor-tomy generują niezwykle potężne basy. Bębny oferują doskonałą projekcję, minimalizowane są nadmierne niechciane odtwórcze dźwięki.

Bęben basowy o średnicy 22 cali jest potężny i solidny. Wydaje potężne uderzenie z dużą mocą. Bęben snarowy jest równie imponujący, oferując ogromne wrażenie. Ma zrównoważoną odpowiedź z dużą głębokością w niskich tonach i wyrazistym atakiem na górnym końcu.

Ten zestaw perkusyjny ma szeroki zakres strojenia i doskonale sprawdza się zarówno przy wysokim, jak i niskim strojeniu. Te bębny są na tyle wszechstronne, że świetnie sprawdzają się zarówno na koncertach na żywo, jak i w studio, w różnorodnych stylach muzycznych.

Gretsch Catalina Maple - konstrukcja

Zestaw perkusyjny Gretsch Catalina Maple jest wykonany z 7-warstwowych klonowych korpusów z 30-stopniowymi krawędziami. Same korpusy bębnów są doskonałej jakości, a krawędzie są gładkie.

Osprzęt zamontowany na bębnach Gretsch Catalina Maple jest solidny i wysokiej jakości. 2,3 mm potrójnie gięte obręcze i lugi są stylowe i funkcjonalne. Niski profil systemu zawieszenia GTS dla tomów to również fajna cecha.

Warto również zauważyć, że stara szkoła wyglądające logo Gretsch wygląda fantastycznie na tych bębnach.

Te bębny są naprawdę przyjemne do grania. Bębny łatwo się stroją i brzmią bardzo muzycznie. Każdy bęben ma wyjątkowo gładki ton o charakterystycznym ciepłym brzmieniu.

30-stopniowe krawędzie maksymalizują powierzchnię kontaktu między naciągiem a korpusem, optymalizując przekazywanie wibracji. Pomaga to zapewnić bębnom szybką reakcję, ciepłe brzmienie i doskonały początkowy atak.

Te bębny są rewelacyjne w swojej cenie. Gretsch naprawdę wspaniale poradził sobie z serią Catalina Maple. Korpusy z klonowego drewna produkują naturalnie muzyczny ton, który jest ciepły, eksplozywny i pełen charakteru.

pixel