Pałki Zildjian: Neon, Hickory, Anti-Vibe, Artist

( ilość produktów: 45 )

Zildjian to jedna z najstarszych muzycznych firm świata. Swoją historię i ogromne doświadczenie zawsze są w stanie przekuć w ogromny sukces. Tak też się stało kiedy Zildjian zajął się produkcją pałek. Najwyższa jakość, najlepsze gatunkowo drewno i świetne parowanie. Ogrom modeli, ciekawe wzornictwo i świetne wyważenie sprawiło, że to jedne z najpopularniejszych pałek na świecie.

W ofercie pałek Zildjian, prócz klasycznych modeli z drewna hickorowego Hickory series, znaleźć można modele klonowe Maple Series, pałki perkusyjne powlekane specjalną warstwą antypoślizgową DIP Series, która nie zwiększa średnicy pałeczki, a diametralnie poprawia pewność chwytu.

W ofercie znaleźć można także serię Anti-Vibe. Szeroka gama modeli sygnowanych to specjalność marki Zildjian, która posiada w swoim portfolio wielu czołowych perkusistów, a wszystko to w Artist Series

Warto też wspomnieć o modelach kolorowych takich jak Hickory NEON czyli bardzo jaskrawym wykończeniom oraz CHROMA Series, pierwszej serii pałek pokrytych lakierem z prawdziwym brokatem.

pixel