HHX Anthology - Sabian

( ilość produktów: 3 )

Firmy produkujące talerze perkusyjne, obecne na rynku już od dziesięcioleci, nieustannie zaskakują innowacjami. Tworząc talerze o różnorodnych typach, brzmieniach i rozmiarach, wyznaczają nowe standardy w branży.

Seria Anthology od Sabian to przykład najwyższej jakości w świecie talerzy perkusyjnych, łącząca w sobie doskonały wygląd z niezwykłym brzmieniem. Ta seria, stworzona z pomocą Jojo Mayera, jest częścią prestiżowej linii talerzy Sabian HHX, stanowiąc jedną z najbardziej ekskluzywnych ofert marki.

Wyjątkowość serii Anthology polega na oferowaniu talerzy z opcją niskiego i wysokiego bella (Low Bell i High Bell), co daje perkusistom swobodę w wyborze pomiędzy talerzami ride i crash.

Marka Sabian, świętując swoje 40-lecie, potwierdza swoją pozycję jako jedna z czołowych marek na rynku talerzy perkusyjnych. Seria Anthology została stworzona jako hołd dla tej rocznicy, podkreślając długą tradycję i innowacyjność firmy.

Linia HHX, do której należą talerze Anthology, jest znana z ciemnych, muzycznych i ciepłych tonów. Ta seria wprowadza jednak do linii HHX świeżość i różnorodność, z Jojo Mayerem jako kluczową postacią w procesie twórczym.

W przeglądzie serii Anthology zwraca uwagę swobodne oznaczenie talerzy. Dostępne w trzech rozmiarach, z opcją niskiego i wysokiego dzwonu, oferują one szeroki wachlarz brzmień, pozostawiając perkusistom wolność w kreowaniu własnego, unikalnego stylu gry.

Talerze Anthology, choć zaliczają się do wyższego przedziału cenowego, są dowodem na to, że Sabian nieustannie dąży do doskonałości, oferując produkty, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających perkusistów.

pixel