31.05 (piątek) - DC CZYNNE, WYSYŁKI ODBYWAJĄ SIĘ

Sabian B8X - talerze perkusyjne

( ilość produktów: 15 )

Sabian B8X - talerz perkusyjnyTalerze Sabian B8X to godny następca legendarnej już serii Sabian B8. Podstawową cechą wyróżniającą jest dodatkowo młotkowany bell, który zwiększa projekcję talerza i dodatkowo nadaje mu lepszego wyglądu.

Dodatkowo zwiększono też ilość młotkowań na powierzchni talerza. Sabian B8X zyskały też nieco inny profil, dzięki czemu łatwiej się wzbudzają.

Sabian B8X - dobry wybór dla początkujących i średniozaawansowanych

Najnowsza wersja bestsellerowych talerzy marki Sabian B8X to marka sama w sobie - są to najczęściej kupowane przez perkusistów talerze z tej półki cenowej. Świetna baza dla początkujących muzyków, ale również dla bardziej zaawansowanych szukających przystępnej ceny i genialnego stosunku ceny do jakości.

Stop B8 ma dobre właściwości brzmieniowe oraz świetną wytrzymałość w skutek czego możemy się cieszyć markowymi talerzami przez wiele lat.  Najnowsza edycja nazwana B8X została kosmetycznie zmieniona - toczenie na powierzchni talerza jest głębsze, dzięki czemu talerze szybciej się wzbudzają, a kopułka talerza pozostaje nietoczona, dzięki czemu jest czytelniejsza i pełniejsza w brzmieniu.

Sabian B8X można zakupić także w zestawie, oczywiście jest taniej niż w przypadku pojedynczych blach. Sabian B8X Performance Set ma w swoim składzie wszystko co trzeba, czyli Sabian B8X crash 16 i 18, Sabian B8X hi-hat oraz Sabian B8X Ride.

Nieco odważniejsze oblicze tej formuły reprezentuje Sabian B8X Ballistic Crash. Jest to najnowsza wersja crashy serii B8X o głębokich przekuciach, skracających nieco wybrzmienie i nadających orientalnego tonu talerzom. Talerze Sabian B8X są wykonywane z brązu B8. Cechują się bardzo dobrymi właściwościami brzmieniowymi w przystępnej cenie. Seria B8 oferuje perkusistom duży wybór jasno brzmiących talerzy, które niejednemu perkusiście przypadną do gustu.

Sprawdź też inne nasze talerze Sabian.

pixel