Pałki perkusyjne Rohema

( ilość produktów: 16 )

Pałki Rohema

Pałeczki perkusyjne Rohema to wyjątkowo dobrze wykonane i starannie zaprojektowane narzędzia, które są idealne dla perkusistów w każdym wieku i stylu gry. Testowaliśmy wiele różnych modeli pałeczek Rohema i jesteśmy pod wrażeniem ich wysokiej jakości i precyzji wykonania.

Na początek, warto zwrócić uwagę na selekcję drewna, z którego są wykonane pałki Rohema. Firma używa tylko najlepiej wyselekcjonowanej, amerykańskiej hickory, co wpływa na ich twardość i wytrzymałość. Ponadto, każda pałeczka jest starannie szlifowana i wykończona, aby zapewnić idealnie gładką powierzchnię oraz wygodę gry.

To na co należy zwrócić uwagę to sposób parowania pałek między sobą. Po pierwsze firma Rohema ma coś co nazywa się wzorcem wagowym, czyli każdy egzemplarz danego modelu waży niemal tyle samo. Po drugie wprowadzono tzw. pitchowanie czyli parowanie pałek pod kątem dźwięki. W obecnych czasach praktycznie nikt tego nie robi i to nas przekonało, aby wprowadzić tego producenta do naszej oferty.

W ofercie znajdują się typowe dla perkusistów rozmiary 5A, 5B, 2B i 7A oraz ich wariacje. Pałki o typowym wykończeniu należą do serii Classic. Występują wersje przedłużane o 10 mm względem swoich odpowiedników i tak 5AX i 5BX to seria Extreme.

Dla fanów surowych wykończeń Rohema proponuje wersje Natural, czyli pałeczki pozbawione warstwy lakieru. Surowe w dotyku drewno jest idealne dla perkusistów, którym mocno pocą się dłonie.

Dla fanów okrągłych główek proponujemy klonową wersję MSD3, która może z powodzeniem zastąpić model SD2 Bolero.

Pałki perkusyjne Rohema to profesjonalne pałeczki, które z powodzeniem zastąpią popularne i obecnie bardzo drogie modele amerykańskich producentów. Najwyższa jakość i parowanie po dźwięku to coś z czego powinni czerpać też inni producenci.

pixel