Rękawiczki perkusyjne

( ilość produktów: 17 )

Rękawiczki perkusyjne to przydatny gadżet dla perkusisty który narzeka na problemy z odciskami.  Po za tym mają jedną oczywistą zaletę - zawodowy wygląd. Grubsze, cieńsze, z palcami, lub bez. W tym dziale znajdziesz rękawiczki perkusyjne producentów takich jak Tama, Meinl, Ahead, czy Zildjian.  Dokonując wyboru rozmiaru, pamiętaj,  że lepiej wybrać rękawiczki bardziej dopasowane, które ułożą się do naszej ręki podczas gry. 

Rękawiczki perkusyjne – dla kogo ten gadżet?

Rękawiczki do grania na perkusji przydadzą się wszystkim tym, którzy czują dyskomfort podczas gry na zestawie perkusyjnym. Wibracje przenoszone przez pałki perkusyjne są dla części z nas poważnym problemem. Obicia, otarcia czy nawet odciski powstałe podczas gry na perkusji potrafią skutecznie zniechęcić do ćwiczeń i gry na tym pięknym instrumencie. Odpowiednie rękawiczki skutecznie zapobiegają wszystkim tym dolegliwościom i sprawiają, ze osoby z takimi problemami na nowo odnajdują chęć do gry na perkusji.

Rękawiczki perkusyjne mogą też być skutecznym antidotum na wypadające pałki. Jeśli masz problem z uciekającymi pałkami spróbuj grać w rękawiczkach, a przekonasz się, że problem zniknie.

Poza grą w na perkusji rękawiczki perkusyjne przydadzą się koncertującym muzykom w ochronie dłoni podczas rozkładania, składania perkusji oraz pakowania sprzętu do busa. Kto jeździ w trasy koncertowe i nie ma swojego technicznego ten wie, że jest to zwykle najbardziej męcząca część tak zwanego „show biznesu”. Rękawiczki perkusyjne spełniają zatem przynajmniej dwa zadania. Ochronę naszych dłoni oraz skuteczną formę zapobiegania wypadaniu pałek.

pixel