Paiste PST5 - talerze perkusyjne

( ilość produktów: 19 )

Paiste PST5 to talerze produkowane z niezwykłą dbałością i starannością w fabryce w Niemczech za pomocą maszynowych metod obróbki. Wykonane z najwyższego jakościowo brązu B8, przy ścisłej komputerowej kontroli. Seria ta sprawdzi się w wielu sytuacjach muzycznych, dając szerokiej rzeszy perkusistów możliwość grania na półprofesjonalnych, świetnie wykonanych i markowych talerzach.

Paiste PST5 - talerze ze stopu "2002 Bronze" w przystępnej cenie

Technologia w jakiej zostały wykonane talerze czyli Paiste Sound Technology oznacza dobrej klasy instrumenty i wysokiej jakości dźwięk w przystępnej cenie. PST5 to wejście do świata talerzy z brązu Paiste 2002 Bronze. Od czasu wprowadzenia serii PST5 w 2005 roku, nadal jest bestsellerem. Biorąc pod uwagę najnowsze trendy muzyczne, PST5 został na nowo zaprojektowany przez szwajcarski zespół Paiste ds. rozwoju dźwięku (Swiss Sound Development Team). Wizualnie PST5 zostały świadomie zmienione tylko w szczegółach, ale ich fundamentalna wartość dźwiękowa uległa znacznej zmianie. Talerze są lżejsze, co skutkuje głębszym, cieplejszym dźwiękiem, przy jednoczesnym zachowaniu jego jasnego, podstawowego charakteru. Mają zwiększoną elastyczność, co zapewnia lepszy feeling podczas gry. Ogólnie nowy PST5 jest znacznie bardziej muzykalny i bogaty brzmieniowo. Paiste PST5 to talerze, których brzmienie sam producent określa jako jasne, czyste, selektywne oraz energetyczne. Zgadzamy się z tym pełni dodając, że Paiste PST5 to formuła uniwersalna, sprawdzająca się w wielu gatunkach muzycznych.

Talerze można oczywiście zakupić pojedynczo, a także w atrakcyjnych cenowo zestawach. Najbardziej popularnym zestawem jest Paiste PST5 Universal Set, który zawiera Paiste PST5 ride, crash oraz hi-hat. Zaraz po nim dużym zainteresowaniem cieszy się zestaw nieco grubszych talerzy z tej seri o bardziej rockowym zacięciu czyli Paiste PST5 Rock Set.

Oferowane przez nas talerze Paiste to aktualna, najnowsza seria PST5 produkowana przez szwajcarską markę. Jesteśmy autoryzowanym dealerem tych talerzy w Polsce.

pixel