stołki perkusyjne Drumcraft

( ilość produktów: 3 )

Drumcraft (wcześniej Basix) to marka znana dobrze, głównie z niedrogiego i solidnego hardware?u. Stołki perkusyjne Drumcraft od lat cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na atrakcyjną cenę idącą w parze z dobrą jakością.

Stołek perkusyjny Drumcraft - podstawowe modele

Stołek perkusyjny Drumcraft DT-90 to model startowy, przeznaczony dla najmłodszych adeptów sztuki perkusyjnej. Lekka konstrukcja, trzy pojedyncze nogi, okrągłe siedzisko i skokowa regulacja wysokości to jego podstawowe cechy. Ze względu na swoją konstrukcję jest odpowiedni dla młodych, początkujących perkusistów, głównie dzieci. Nie polecamy tego stołka dla dorosłych. Stołek perkusyjny Drumcraft DT-400 to już zdecydowanie inna konstrukcja. Trzy podwójne, dość masywne nogi zapewniają stabilność i bezpieczeństwo zarówno dla młodszych perkusistów jak i dorosłych. Posiada on jedną z najlepszych możliwych regulacji wysokości opartą na gwintowanym trzpieniu. Dzięki temu wysokość stołka można wyregulować niemal co do milimetra.  Do tego duże, okrągłe, miękkie i wygodne siedzisko zapewniające komfort gry. Co ważne górna część siedziska została obszyta welurem, a więc samo siedzisko zapewnia dużo lepsza wentylację niż te obszyte w całości ekoskórą.  Dla osób preferujących siedziska motocyklowe producent ma w ofercie stołek perkusyjny Drumcraft DT-410. Model ten ma taką samą, sprawdzoną konstrukcję podstawy, natomiast różni się siedziskiem, które jest wyprofilowane i przypomina swym kształtem siedziska motocyklowe.

Stołki perkusyjne Drumcraft to siedziska łączące przystępną cenę z solidnością. Dedykowane początkującym perkusistom jako jedyne w tej półce cenowej (mowa tu o modelach DT400, oraz DT410) oferują gwintową regulację wysokości - najbezpieczniejsze stosowane w stołkach perkusyjnych rozwiązanie do regulacji wysokości siedziska, oraz poszycie z weluru zapobiegające "przegrzewaniu się" naszych ukochanych czterech liter.

pixel