Paiste PST8 - talerze perkusyjne

( ilość produktów: 17 )

Paiste PST8 to talerze perkusyjne wykonane z legendarnego brązu Paiste 2002 . Udoskonalone poprzez tradycyjne ręczne młotkowanie i polerowane dla uzyskania unikalnego wykończenia Reflector czyli mocnego efektu brilliant. Te cechy szwajcarskiego kunsztu rzemieślniczego sprawiają, że talerze te są prawdziwymi instrumentami z rodziny Paiste, a jednocześnie pozostają atrakcyjne cenowo.

Paiste PST8 – energia jasnego brzmienia

Paiste PST8 to formuła, która może być z powodzeniem używana do różnych stylistyk muzycznych, jednak najczęściej jest wybierana do możniejszych gatunków takich jak rock czy metal. Jasne, czytelne brzmienie talerzy Paiste PST 8 to ich cecha charakterystyczna. Definicja tonalna i klarowność w połączeniu z wybuchową energią powodują, że talerze z serii PST 8 charakteryzują się wyśmienitą selektywnością i bardzo dobrze przebijają się przez ścianę gitar czy elektroniki. Wszystkie te cechy powodują, że Paiste PST8 to świetny wybór do występów na żywo, gdzie głośność i definicja brzmienia są kluczowe. Oczywiście nie wyklucza to zastosowań studyjnych i tutaj też talerze z tej serii sprawdzą się dobrze.

Talerze Paiste PST8 są produkowane fabryce w Szwajcarii i wytwarzane są z legendarnego stopu Paiste 2002 Bronze (stop brązu CuSn8 Bronze). Jest to ten sam stop, który od dziesięcioleci jest odpowiedzialny za sukces topowych blach Paiste z serii 2002. Sprawdzony w boju przez dekady grania rock’n’rolla, słuchany na wielu popularnych nagraniach i uwielbiany przez perkusistów na całym świecie. Talerze z wykonane z brązu Paiste 2002 Bronze to instrumenty o jasnym i selektywnym brzmieniu, a ich brzmienie przez lata sprawdziło się najbardziej we wszelkich odmianach rocka i metalu. Perkusiści legendarnych grup tacy jak Nicko McBrain (Iron Maiden), Phil Rudd (AC/DC), Ian Paice (Deep Purple) czy w końcu Dave Lombardo (Slayer) pokochali i spopularyzowali brzmienie talerzy Paiste w ciężkiej muzyce rockowej i metalowej. Talerze Paiste PST8 są oferowane w dwóch odmianach. Paiste PST8 Medium oraz Paiste PST8 Rock. Druga z nich jest głośniejsza i jeszcze bardziej selektywna.

pixel