Sabian XSR - talerze perkusyjne

( ilość produktów: 14 )

SSabian XSR - talerz perkusyjnyabian XSR to Talerze wykonane z najszlachetniejszego brązu - B20, wykonane ze starannością typową dla marki Sabian. Zestaw usposobiony dość rockowo, choć wyważenie poszczególnych jego elementów sprawia, że odnajdzie się w wielu gatunkach muzyczny. Producent idealnie wpasował się w potrzeby rynku, a dzięki przystępnej cenie możemy poczuć moc i charakter nawiązujący ściśle do serii Sabian AAX.

Seria XSR - brzmienie stopu B20 w przystępnej cenie

Seria XSR to godny następca świetnej serii XS20 Brilliant. Wydawać by się mogło, że w tym przedziale cenowym nic nie będzie w stanie przeskoczyć XS20 Brilliant, ale Sabian postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzył jeszcze lepszą serię, którą można ustawić w przedziale semi-pro, a professional.

Talerze wykonane z najlepszego stopu jaki od lat służy rzemieślnikom do wyrobu talerzy czyli osławionego brązu B20. W przypadku Sabiana XSR wytwarzanego w 100% mechanicznie uzyskano  jasne, selektywne brzmienie nawiązujące do popularnej profesjonalnej serii Sabiana czyli legendarnej formuły AAX.

Selektywne talerze ride, wybuchowe, ale szybko gasnące crashe oraz cięte hi-haty. Tak można po krótce scharakteryzować serię Sabian XSR. Brzmienie tych talerzy jest na tyle uniwerslane, że z powodzeniem odnajdą się w wielu stylistykach takich jak rock, metal, pop czy hip-hop. Jest to fomuła skierowana zarówno do amatorów jak i zawodowych muzyków, którzy cenią sobie jakość i przystępną cenę.

Doskonałe wykonanie i jakość talerzy Sabian XSR widać już przy pierwszym kontakcie. Każdy talerz jest perfekcyjnie ukształtowany i wykończony, a powierzchnia pokryta została bardzo cienką warstwą lakieru, który nie ma wpływu na brzmienie, za to chroni cenny stop B20 przed korozją i przebarwieniami.

Doskonała powtarzalność brzmienia jest wynikiem całkowicie mechanicznego procesu produkcji talerzy Sabian XSR. Możemy być pewni, że w każdym kolejnym egzemplarzu odnajdziemy charakterystyczne brzmienie marki Sabian, tak uwielbianej przez bębniarzy na całym świecie. Talerze perkusyjne z serii XSR są oferowane jako pojedyncze instrumenty, ale także przystępny cenowo zestaw Sabian XSR Set.

Jeśli interesuje Cię profesjonalna seria, jasnych talerzy, to koniecznie sprawdź talerze Sabian AAX.

pixel