31.05 (piątek) - DC CZYNNE, WYSYŁKI ODBYWAJĄ SIĘ

Materiałowe pokrowce do perkusji

( ilość produktów: 46 )

Materiałowe pokrowce do perkusji spełniają jedno bardzo ważne zadanie. Chronią nasz wymarzony instrument przed uszkodzeniami mechanicznymi w transporcie oraz pozwalają bezpiecznie przechowywać sprzęt, gdy nie jest używany. Gdy już uda nam się skompletować zestaw perkusyjny czas zaopatrzyć się w porządne pokrowce na perkusję. Bębny oraz akcesoria przewożone lub przechowywane luzem narażone są na obicia, zarysowania a w skrajnych przypadkach na nieodwracalne zniszczenie. Wiąże się to z niezaplanowanymi, przykrymi wydatkami. W przypadku bębnów myślimy nie tylko o ochronie samych korpusów czy metalowych okuć, ale także o naciągach, które są jeszcze bardziej wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Uszkodzenie naciągów to kłopot, gdy wybieramy się na koncerty, a także koszt, którego można uniknąć stosując odpowiednie pokrowce na perkusję.

Materiałowe pokrowce do perkusji - jakie wybrać?

Planując zakup pokrowców na perkusję powinniśmy zwrócić uwagę na to jak są wykonane. Bezpieczeństwo bębnów zależy od kilku istotnych szczegółów dotyczących konstrukcji samych pokrowców. Dobry pokrowiec powinien być wykonany z grubej cordury lub eco-skóry (lub połączenia tych dwóch materiałów). Zewnętrzna warstwa z mocnego materiału stanowi pierwszą bazę ochrony oraz daje gwarancję, że sam pokrowiec przetrwa długie lata. Pokrowce Canto DC Signature posiadają dodatkowe usztywnienie w postaci pianki polimerowej, także na spodzie i górnej pokrywie. To kolejna warstwa ochronna i wzmacniająca pokrowiec. Futerały Canto dodatkowo posiadają bardzo solidne zamki, metalowe sprzączki oraz regulowany pasek. Rozmiar pokrowca dobieramy do indywidualnej konfiguracji zestawu czy też pojedynczych bębnów. Rozmiary są tak dopasowane, aby pomieściły bębny wraz z nawet najbardziej odstającymi okuciami i zawieszeniami. Zwykle polecamy zestawy pokrowców gdyż ich cena jest niższa niż w przypadku zakupu pojedynczych futerałów.

Materiałowe pokrowce do perkusji to świetny sposób na ochronę bębnów podczas transportu. Niezbędne uzupełnienie każdego zestawu, bez którego ciężko sobie wyobrazić transportowanie perkusji. Chronią instrument przed uszkodzeniami, wilgocią i zmienną temperaturą. Sprawdź nasza ofertę i wybierz pokrowce na perkusję idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

pixel