31.05 (piątek) - DC CZYNNE, WYSYŁKI ODBYWAJĄ SIĘ

Paiste 101 - talerze perkusyjne

( ilość produktów: 8 )

Paiste 101 to nowy standard w łączeniu dźwięku i wytrzymałości. Talerze produkowane w fabryce Paiste w Niemczech z ogromną starannością i precyzją dają adeptom sztuki perkusyjnej możliwość gry na markowym sprzęcie o bardzo wysokiej wytrzymałości. Paiste 101 to najpopularniejsza na świecie seria talerzy w tym przedziale cenowym.  Z powodzeniem stosowane w muzyce rockowej i metalowej. Ich wytrzymałość przeszła już do legendy, dlatego są tak często kupowane przez szkoły, domy kultury, sale prób.

Paiste 101 - dobry wybór na początek przygody z perkusją

Talerze perkusyjne Paiste 101 to instrumenty skierowane przede wszystkim do początkujących perkusistów, dzieci i młodzieży. Talerze oferowane zarówno jako pojedyncze blachy jak i zestawy. W ofercie znajdziemy takie modele jak Paiste 101 ride, Paiste 101 hi-hat, Paiste 101 crash, a także crash-ride czyli połączenie dwóch funkcji w jednym talerzu. Najbardziej popularnym zestawem w tej formule jest Paiste 101 Set Universal, który zawiera podstawowe talerze hi-hat, crash i ride. Wszystko to co powinno znaleźć się w pełnym zestawie perkusyjnym na początek. Mniejszy zestaw talerzy czyli Paiste 101 Essential Set to hi-hat i crash-ride. Ten zestaw rekomendujemy do perkusji dla najmłodszych lub małych klubowych zestawów.

Talerze perkusyjne Paiste 101 z powodzeniem nadają się do rozpoczęcia przygody z perkusją. Sprawdza się w codziennym graniu, ćwiczeniu na perkusji oraz pierwszych występach. Markowe talerze od Paiste zapewnią dobrą jakość oraz wytrzymałość już na starcie.

pixel