31.05 (piątek) - DC CZYNNE, WYSYŁKI ODBYWAJĄ SIĘ

Akcesoria do perkusji elektronicznej

( ilość produktów: 31 )

Akcesoria do perkusji elektronicznej to dział poświęcony dodatkom oraz częściom zamiennym do zestawów elektronicznych oraz sample padów.

Akcesoria do perkusji elektronicznej

Bardzo praktycznym i popularnym produktem jest dywan pod perkusję elektroniczną. Co odróżnia ten dywan od zwykłego dywanu perkusyjnego? Cztery wzmocnione otwory ułatwiają organizację okablowania niezbędnego w przypadku elektronika, tak by uniknąć bałaganu wokół zestawu. Komplet markerów ułatwia ponowne rozstawienie zestawu na dywanie zawsze w tym samym ustawieniu. Znajdziemy tu także ramiona do padów talerzy oraz tom holdery z klampem do padów werbli i tomów. Niezbędne akcesoria, jeśli myślimy o rozbudowie naszego zestawu perkusji elektronicznej. Bijaki do stopy dedykowane do elektroników takie jak Roland KDB-100 czy KDB-200 przydadzą się jeśli nasza stopa ma bijak filcowy. Nie jest on polecany zwłaszcza w przypadku padów siateczkowych bębna basowego. Pył z bijaka filcowego może mieć negatywny wpływ na elektronikę pada stopy. Pozostając przy stopie warto sprawdzić wyciszacze takie jak Noise Eater od Rolanda. Noise Eater to podkładka wytłumiająca zaprojektowana do stosowania z pedałem stopy oraz hi-hatu, zarówno bębnów elektronicznych jak i akustycznych. Jeśli mamy problem z hałasem przenoszony przez podłogę tego typu wyciszacz może nas uratować przed konfliktem z sąsiadami. Według deklaracji producenta niweluje on hałas przenoszony na podłogę o około 75%.

Użytkowników sample padów takich jak Roland SPD-SX zainteresują statywy przeznaczone do nich, a także sama płytka mocująca do modułów. Produkt obowiązkowy jeśli zamierzamy używać sample pada podczas koncertów i prób. Statywy do sample padów posiadają płytkę montażową w komplecie. Jeśli jednak chcemy zamocować sample pada na statywie z uchwytem, który posiadamy wystarczy sama płytka.

Perkusja elektroniczna jest sprzedawana bez stołka. Jeśli nie posiadacie stołka perkusyjnego znajdziecie tu firmowe stołki Rolanda, które są wyśmienitej jakości i zapewniają komfort podczas długotrwałych prób i ćwiczeń za zestawem perkusyjnym.

pixel