Paiste PST7 - talerze perkusyjne

( ilość produktów: 23 )

Półprofesjonalne talerze Paiste PST7 produkowane są w Szwajcarii. Nawiązują wyglądem i brzmieniem do legendarnej serii Paiste 2002, której są tańszym odpowiednikiem. Jasne i ciepłe brzmienie, oraz agresja na w pełni kontrolowanym poziomie.

Paiste PST7 – jasne brzmienie w duchu formuły 2002

Talerze Paiste PST7 to typowe brzmienie marki, które od dziesięcioleci jest kojarzone z muzyka rockowa i metalową. Charakterystyczny dźwięk talerzy Paiste wykonanych ze stopu B8 i poddanych autorskiej obróbce znają wszyscy rockowi perkusiści. W zależności od grubości talerzy, wersje heavy dedykowane są do ostrej muzyki metalowej i rockowej, gdzie wyraziste crashe, przebijające się przez ścianę dźwięku są priorytetem, po uniwersalne modele bez oznaczenia grubości. Wersje uniwersalne sprawdzą się w szerokim spektrum gatunków muzycznych.

Talerze z serii PST7 można zakupić także w zestawach, które są atrakcyjne cenowo. Jednym z najbardziej popularnych jest Paiste PST7 Set Universal zawierający Paiste PST 7 hi hats, ride oraz dwa crashe. Do tego można dokupić talerz Paiste PST7 China i zestaw do rocka gotowy! Dla perkusistów oczekujących talerzy trochę cichszych i czułych na niską dynamikę polecamy zestaw Paiste PST7 Set Light  zawierający talerze w cieńszej odmianie Light. Są one oferowane także jako pojedyncze talerze. Paiste PST 7 Light sprawdza się w lżejszym rocku, bluesie, hip-hopie czy muzyce popowej.

Paiste PST 7 są produkowane fabryce w Szwajcarii i wytwarzane z legendarnego stopu Paiste 2002 Bronze (stop brązu CuSn8 Bronze). Jest to ten sam stop, który od dziesięcioleci jest odpowiedzialny za sukces topowych blach Paiste z serii 2002. Sprawdzony w boju przez dekady grania rock’n’rolla, słuchany na wielu popularnych nagraniach i uwielbiany przez perkusistów na całym świecie. Talerze z wykonane z brązu Paiste 2002 Bronze to instrumenty o jasnym i selektywnym brzmieniu, a ich brzmienie przez lata sprawdziło się najbardziej we wszelkich odmianach rocka i metalu. Perkusiści legendarnych grup tacy jak Nicko McBrain (Iron Maiden), Phil Rudd (AC/DC), Ian Paice (Deep Purple) czy w końcu Dave Lombardo (Slayer) pokochali i spopularyzowali brzmienie talerzy Paiste w ciężkiej muzyce rockowej i metalowej. Talerze Paiste PST7 to instrumenty, w których duch serii Paiste 2002 jest obecny przy każdym uderzeniu.

pixel