Pałki Wincent: metal, rock, no tip

( ilość produktów: 25 )

Pałki perkusyjne Wincent to wybór wielu perkusistów ceniących sobie wysoką jakość, wytrzymałość i komfort gry. Szwedzki producent zdobył uznanie na rynku dzięki innowacyjnym technikom produkcji, selekcjonowaniu drewna oraz wykończeniom, które zapewniają długą żywotność produktów. Pałki Wincent wykonane są głównie z wysokiej jakości drewna hikory (orzesznika), ale dostępne są również modele z klonu. Drewno to pochodzi z USA i poddawane jest starannemu procesowi suszenia, co minimalizuje ryzyko pęknięć, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Oferta Wincent obejmuje szeroki zakres modeli, w tym serie dedykowane różnym stylom muzycznym jak metal czy rock, a także specjalne pałki bez główki czy w wersjach XL. Dostępne są również modele sygnowane przez znanych perkusistów, które często charakteryzują się niestandardowymi długościami i średnicami, dostosowanymi do indywidualnych potrzeb artysty.

Dodatkowo, pałki Wincent wyróżnia praktyczny sposób oznakowania modeli na ich tyłach, co ułatwia szybkie odnalezienie odpowiedniej pary w pokrowcu. Dla perkusistów preferujących dynamiczną grę, producent oferuje także polyrods, wykonane z mocnego tworzywa sztucznego, które sprawdzają się w głośnych i energicznych wykonaniach.

Podsumowując, pałki perkusyjne Wincent to doskonała propozycja dla perkusistów szukających produktów o wysokiej trwałości, czystym brzmieniu oraz wygodzie użytkowania. Bez względu na preferowany styl muzyczny, szeroka oferta producenta pozwala na znalezienie idealnych pałek, które będą wspierać perkusistę w jego muzycznej podróży.

Wśród artystów grających na pałeczkach perkusyjnych Wincent znajdziemy takie nazwiska jak Tomas Haake z Meshuggah, Aron Mellergård z Dirty Loops, Lester Estelle współpracujący z Kelly Clarkson, czy Mikkey Dee z zespołu Scorpions. Marka Wincent, założona w 1992 roku w Szwecji przez Dana Nyléna, słynie z produkcji wysokiej jakości narzędzi dla perkusistów, pomagających w tworzeniu muzyk.

Pałki perkusyjne Wincent są cenione za wytrzymałość, co potwierdzają artyści tacy jak Tomas Haake (Meshuggah) czy Mikkey Dee (Scorpions). Wyjątkowa metoda szlifowania całej pałki jednym kamieniem gwarantuje równowagę, gładkość i trwałość. Specjalna, ekologiczna formuła woskowa dodatkowo zwiększa trwałość i ułatwia chwyt, zapobiegając pękaniu. Każda para jest starannie dobierana pod kątem wagi przed opuszczeniem fabryki. 

W dobie kiedy pałki kosztują coraz Więcej, Wincent jest doskonałym rozwiązaniem. Gęsta hickora zapewnia wytrzymałość, a pałki jako produkt gotowy nie przechodzą transportu morskiego jak amerykańskie produkty.  W Polsce pałki te zyskują coraz większą popularność, a z racji swojej wytrzymałości same na siebie zarabiają, gdyż potrafią dwu lub trzykrotnie przeżyć pałki Vic Firth.

Do tego rewelacyjnym pomysłem Wincenta jest oznaczanie pałek na ich końcu. Czy to w półce w naszym sklepie czy to w pokrowcu bardzo łatwo jest odróżnić poszczególne modele. 

pixel