stołki perkusyjne Tama

( ilość produktów: 15 )

Marka Tama to dostawca cenionego przez perkusistów na całym świecie hardware'u perkusyjnego. Stołki perkusyjne Tama to jeden ze sztandarowych działów tej zasłużonej marki.  

Stołek perkusyjny Tama - jaki wybrać?

Genialna zawodowa seria TAMA 1st Chair to siedziska perkusyjne dla zawodowców charakteryzujące się genialną stabilnością, łatwą i szybką regulacją, oraz komfortem, a wszystko to osiągalne w mnogości wersji i kształtów, pozwalającej każdemu muzykowi znaleźć stołek odpowiedni dla siebie. Do serii zaliczają się stołki o różnym kształcie siedziska a także różnej konstrukcji podstawy. 

Do najczęściej wybieranych przez zawodowców stołków Tamy z pewnością należą te z hydrauliczną regulacją wysokości. Łatwość obsługi i szybkość zmiany ustawienia wysokości to niewątpliwe zalety dla zawodowych perkusistów. Hydrauliczna konstrukcja podstawy ma jeszcze jedną zaletę, która zdecydowanie wpływa na komfort i przede wszystkim na kondycję kręgosłupa grającego. Hydraulika w podstawie stołka ma pewien skok, który delikatnie amortyzuje nacisk podczas ruchu za zestawem perkusyjnym. Ma to rewelacyjny wpływ na odciążenie nacisku na kręgosłup. Stołki o takiej konstrukcji są polecane dla wszystkich, ale zwłaszcza dla osób skarżących się na dyskomfort pleców podczas długotrwałych ćwiczeń na perkusji i występów scenicznych. Stołek hydrauliczny w połączeniu z podparciem Tama to jedno z najlepszych i najbardziej komfortowych rozwiązań stworzonych dla pracujących perkusistów. Komfort, zdrowa postawa i wygoda w jednym.

Stołki perkusyjne Tama z serii First Chair to także konstrukcje oparte na gwintowej regulacji wysokości. Klasyczna konstrukcja spotykana u wszystkich producentów zapewnia stabilną podstawę i minimalne luzy konstrukcyjne. Znany od wielu lat patent Tamy łączący zacisk na śrubie motylkowej i dokręcaną blokadę sprawdza się wyśmienicie i jest powielany w kolejnych wcieleniach znanych modeli stołków Tama. 

Oferta stołków perkusyjnych Tama obejmuje modele o różnych profilach siedzisk. Dla osób lubiących siedzieć na skraju stołka najlepsze będą modele z okrągłym siedziskiem. Zapewniają one dobry komfort w każdej pozycji. Zwolennicy stołków motocyklowych i bardziej wyprofilowanych pod anatomię naszej tylnej części ciała także znajdą coś dla siebie. Mnogość modeli powoduję, że każdy znajdzie to czego szuka. Siedziska motocyklowe różnią się od siebie grubością, sposobem wyprofilowania, a także materiałem pokrywającym powierzchnię siedziska. Oprócz klasycznej Eco-skóry w niektórych modelach występuje bardziej oddychający welur. 

Stołek perkusyjny Tama to od wielu lat synonim dobrej jakości i trwałości. Nie bez powodu stołki Tama zyskały wielką popularność wśród zawodowych perkusistów, którzy cenią je za wytrzymałość, łatwość obsługi i stabilność. Wybierz stołek perkusyjny dla siebie!

pixel