Aquarian Classic Clear

( ilość produktów: 5 )

Odkryj świat pełen harmonii i klarowności dźwięku z naciągami Classic Clear od Aquarian. Idealne zarówno jako naciągi uderzane, jak i rezonansowe, te jednowarstwowe, przezroczyste naciągi perkusyjne są uniwersalne, pasując do każdego rozmiaru tom-tomu.

Wykonane z mylaru o grubości 10-milicali (0,254 mm) Nu-Brite, naciągi Classic Clear charakteryzują się średnią wagą i wyjątkową jakością. Nie można ich bezpośrednio przyrównać do Remo Diplomat, gdyż mają one 7 milicali (0,19mm). Jako naciągi uderzane, oferują szeroko otwarty, pełny dźwięk z wyrazistym atakiem i muzycznym sustainem. Kiedy stosowane są jako naciągi rezonansowe, rezonują ciepłym, czystym brzmieniem bez efektu dławienia. 

Warto zwrócić uwagę na naciągi rezonansowe, które choć często pomijane, mają znaczący wpływ na ogólny ton bębna. Naciąg rezonansowy słabej jakości lub źle nastrojony może pozbawić doskonały bęben jego brzmienia. Naciągi Classic Clear, wykonane z obręczy Safe-T-Lok firmy Aquarian i folii Nu-Brite, pozwalają bębnowi zabrzmieć w pełni swojej krasie, sprawiając, że są one idealnymi naciągami rezonansowymi dla każdego tom-tomu!

Naciągi Classic Clear to więcej niż zwykłe akcesorium perkusyjne - to klucz do pełnego wydobycia potencjału brzmieniowego Twojego zestawu perkusyjnego. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym perkusistą, czy amatorem, te naciągi dostarczą Ci klarowności i jakości dźwięku, której szukasz. Wybierz Aquarian Classic Clear i pozwól, aby Twój zestaw perkusyjny zabrzmiał jak nigdy dotąd!

pixel