Zestawy pokrowców do perkusji

( ilość produktów: 7 )

Perkusja to zestaw różnych instrumentów. Spore gabaryty utrudniają przechowywanie i transport bez odpowiedniej ochrony. Bębny bardzo łatwo można zarysować lub wręcz uszkodzić korpus i nie trzeba do tego dużej siły, gdyż nastrojony naciąg przenosi olbrzymie obciążenia na swoim korpusie. Każdy perkusista powinien wyposażyć się w zestaw pokrowców do perkusji.

Ich zadaniem jest chronić instrument najlepiej jak to możliwie pod kątem mechanicznym i pogodowym, a także ułatwiać transport. Dobrze zaprojektowany pokrowiec na perkusję to duże ułatwienie dla każdego perkusisty. Oszczędza on czas przy załadunku, transporcie i rozładunku.

Nie ma znaczenia czy dysponujesz tańszym zestawem perkusyjnym czy niebotycznie drogim. Każdy instrument wart jest zabezpieczenia, gdyż to twój instrument. Firma DrumCenter wraz z firmą Canto stworzyła dedykowane pokrowce do perkusji z serii professional. Uwzględnione zostały rozmiary zewnętrzne różnych zawieszeń bębnów i wystających elementów. Ideą było wyjmowanie elementów perkusji bez potrzeby pomocy drugiej osoby. Poznaj koniecznie nasze zestawy pokrowców do perkusji!

Zestawy pokrowców do perkusji - najpopularniejsze konfiguracje

Jeśli chcesz chronić swoją perkusję bierz pod uwagę, że mamy w ofercie zestawy pokrowców do perkusji. Są one tańsze względem kupowania pojedynczo elementów. Występują w najpopularniejszych konfiguracjach fusion (10 12 14 20), rock (10 12 16 22) oraz powoli znikająca z rynku konfiguracja standard (12 13 16 22). Do każdego zestawu pokrowców możesz wybrać dodatkowo pokrowiec na werbel, których posiadamy dużo w ofercie. Kupując gotowy zestaw pokrowców do perkusji masz gwarancję, że będzie on pasował do twoich bębnów

pixel