Statywy proste Pearl

( ilość produktów: 2 )

Statywy do talerzy Pearl znane są ze swej doskonałej jakości wykonania i trwałości. Dobrze zaprojektowane statywy o wysokiej funkcjonalności i łatwości ustawienia pożądanej pozycji talerza.

Dobrym przykładem jest jeden z najbardziej popularnych statywów Pearl C-830. Prosta trzy częściowa konstrukcja na podwójnych nogach zakończonych masywnymi gumowymi nakładkami. Statyw prosty wagi średniej, stosunkowo niedrogi, ale wytrzymały i stabilny. Jak większość statywów marki Pearl wyposażony w bezstopniową regulację kąta nachylenia talerza. Uni-Lock, bo tak się nazywa ten patent, to świetne rozwiązanie, które od lat doceniają użytkownicy hardware?u marki Pearl. Płynna regulacja kąta pochylenia talerza mą tę zaletę, że można ustawić talerz bardzo precyzyjnie według własnych preferencji. Nie trzeba się ograniczać skokowym interwałem. Jak wszystkie statywy tej marki Pearl C-830 to statyw bardzo stabilny.

Statywy do talerzy Pearl to szeroka oferta, która spełni oczekiwania perkusistów na każdym poziomie zaawansowania.

Producent oferuje także serię dla miłośników statywów typu flat base. To statywy o płasko rozkładanych nogach, designem nawiązujące do sprzętu z lat 50 i 60. Statyw prosty z tej serii to Pearl C-150S. Trzy częściowy statyw wagi lekkiej (2,2 kg) o szerokim rozstawie nóg. Lekki ale bardzo stabilny. Co ciekawe cały trójnóg można zdemontować i założyć odwrotnie. W takiej opcji otrzymujemy statyw o tradycyjnej konstrukcji z nogami ustawionymi pod kątem a nie płasko.

Wszystkie statywy marki Pearl są wyposażone w niezbędne filce, podkładki, a także plastikowe nakrętki motylkowe.

pixel