Istanbul Mehmet Sultan

( ilość produktów: 12 )

Talerze należące do tej serii to swoista wizytówka swoich twórców. Każdy talerz łączy w sobie dwie metody końcowej obróbki, eksponując niezwykłe umiejętności tureckich mistrzów.

Talerze Istanbul Sultan – dwie barwy serii

Seria Sultan Mehmet łączy wykończenie traditional, z zupełnie surowymi okręgami. Spód talerza jest w całości toczony. Surowe belle osadzone są w dynamice talerzy i nie wybijają się ponad nie. Brzmienie to połączenie piaszczystych jasnych tonów wykończenia traditional z ciemnymi i ziemistymi jak w przypadku serii Turk. Połączenie to rozkochało w sobie rzeszę perkusistów jazzowych, ale jest również gratką dla muzyków poszukujących wyjątkowego i oryginalnego brzmienia, którego ze świecą szukać u innych producentów. Cała seria jest wykonana z najlepszego stopu brązu B20, a każdy etap produkcji jest wykonywany ręcznie. Serią Istanbul Sultan zajmują się najbardziej doświadczeni rzemieślnicy Mehmeta. Talerze Mehmet Sultan reprezentują brzmienia używane obecnie w wielu gatunkach muzycznych. Od lekkiego popowego grania, poprzez blues, country, aż po mocniejsze gatunki muzyczne. Ciemniejsze, nieco szorstkie brzmienie wpisuje się doskonale w nowoczesne trendy muzyczne. Świetne talerze zarówno do grania na żywo jak i rejestracji studyjnej.

Talerze perkusyjne Istanbul Mehmet Sultan są oferowane zarówno jako pojedyncze instrumenty, a także jako sety. Zestaw Istanbul Mehmet Sultan Set to podstawowa konfiguracja zawierająca talerze hi-hat, crash i ride. Można ja z powodzeniem rozbudować o kolejne talerze z serii Sultan, a także łączyć z innymi seriami Istanbul Mehmet, takimi jak Turk, MC Jazz, Legend itp.

pixel