Perkusja Tama Superstar Classic

( ilość produktów: 12 )

Od ponad czterdziestu lat marka Superstar symbolizuje rewolucyjne wzornictwo, doskonałą jakość wykonania, elegancki ton i wyjątkową projekcję brzmienia. Seria Superstar Classic kontynuuje tę tradycję, podnosząc standardy dla wymagających perkusistów - a co więcej, robi to przy niższej cenie! Klasyczny logo TAMA w kształcie litery "T" i lekki, płynny system pojedynczego zawieszenia nawiązują do historycznych korzeni Superstar, odwołując się do technologii z lat 70. XX wieku. Jednocześnie innowacyjny system Star-Mount oraz cieńszy, w 100% klonowy korpus dodają nowoczesnego charakteru tym już legendarnym zestawom perkusyjnym.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór modeli z linii Tama Superstar Classic, które można dopasować do indywidualnych preferencji i potrzeb perkusisty. Perkusje te są wykonane z wysokiej jakości drewna, takiego jak klon, co przekłada się na doskonały rezonans i dźwiękowy charakter instrumentu.

W naszym sklepie znajdziesz różne konfiguracje zestawów perkusyjnych Tama Superstar Classic, które obejmują tom-tomy, werble, basy i talerze. Możesz wybrać spośród różnych rozmiarów bębnów i kolorów, aby znaleźć idealny zestaw, który pasuje do Twojego stylu i preferencji muzycznych.

Producent oferuje kilka konfiguracji, zarówno z standardowym bębnem basowym o rozmiarze 22", jak i wersje jazzowe. W palecie znajdują się zestawy samych korpusów (shell setów), jak i zestawy z dopasowanymi stabilnymi i wytrzymałymi statywami oraz stopami Iron Cobra z serii 200. Oprócz standardowych pre-skonfigurowanych zestawów, dla klientów poszukujących bardziej innowacyjnych i rozbudowanych konfiguracji producent oferuje także możliwość specjalnego zamówienia indywidualnych rozmiarów bębnów według własnych preferencji oraz w różnorodnym wykończeniu - zarówno w lakierze, jak i egzotycznych okleinach, spośród dwunastu dostępnych stylów.

Każda perkusja Tama Superstar Classic jest starannie skonstruowana i wyposażona w wysokiej jakości komponenty, takie jak solidne obręcze, naciągi i mechanizmy mocowania, które zapewniają doskonałe strojenie i trwałość instrumentu. Wieloletnie doświadczenie Tamy w produkcji perkusji gwarantuje, że każdy zestaw Superstar Classic spełnia najwyższe standardy jakości.

Nie tylko doświadczeni perkusiści, ale także początkujący znajdą w naszej kategorii Tama Superstar Classic coś dla siebie. Oferujemy również zestawy perkusyjne dla początkujących, które zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z grą na perkusji.

Dla fanów ciekawych kolorów marka Tama zaoferowała linię Exotic, której kolory są przygotowane tak, aby zestaw perkusyjny wyglądał na droższy niż w rzeczywistości. 

Tama Superstar znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebne jest solidne, ciepłe brzmienie drewna klonowego. Drewno to sprawia, że instrument staje się bardzo uniwersalny i nadaje się do każdego gatunku muzyki.

Sprawdź też inne perkusje Tama

pixel