Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Perkusja Tama Superstar Hyper-Drive Maple

( ilość produktów: 11 )

Tama Superstar Hyper-Drive To jedna z najciekawszych perkusji klasy semi-pro, czyli zestawów kierowanych do zaawansowanych i średniozaawansowanych perkusistów. Superstar to bębny prezentujące się na wskroś nowocześnie, oraz po prostu efektownie, niezależnie od sytuacji.

Hyper-Drive to nazwa odnosząca się do konfiguracji bębnów. Połączono w tym przypadku klasyczne rozmiary bębna basowego 22x18 (niedziurawiony), oraz floor tomów (14x12, 16x14), dostarczające dużą dawkę niskich rejestrów, z płytkimi tomami (10x6,5, oraz 12x7) charakteryzującymi się znakomitą czytelnością, szybkim, krótkim atakiem. Taka charakterystyka trafi z pewnością do fanów ciężkiej muzyki i szybkich ?przejść?.Tama Superstar Hyper-Drive została oparta od 2015 roku na korpusie 100% klon (6 warstw, 5mm TT, oraz 8 warstw, 7mm BD), eksponującym mocne rockowy charakter zestawu.

Wykończenie zestawu klasycznie dla Tamy jest wręcz powalająco dobre, bębny prezentują poziom wykonania bliższy seriom w pełni profesjonalnym.

Kolor osprzętu bębnów to zawsze ciemny nikiel, obręcze Die-Cast trzymające strój w ryzach, oraz lugi zaprojektowane tak by w jak najmniejszym stopniu ograniczać rezonans korpusu.

Zobacz wszystkie perkusje Tama

pixel