2023-01-16

Roland TD-02K i TD-02KV - nowe i niedrogie perkusje elektroniczne

Roland TD-02KV i TD-02K

Pandemia i zerwane łańcuchy, które bardzo dotkliwie do dzisiaj odczuwa Japonia, wpłynęły mocno na wysokość cen i niską dostępność sprzętu. Wysokie ceny przełożyły się na fakt, że nie każdy mogł sobie pozwolić na perkusję elektroniczną od renomowanego producenta jakim jest Roland

Nowy rok to nowe wyzwania i nowe produkty, a perkusja elektroniczna coraz mocniej wypiera instrumenty akustyczne. Roland TD-02K i TD-02KV to dwa najnowsze produkty producenta z Japonii. Dedykowane początkującym i mniej zaawansowanym perkusistom. Są lekkie, kompaktowe i bardzo łatwo możne je po skończonej grze złożyć do postaci zajmującej niewiele miejsca.

Roland TM-2 Moduł perkusji elektronicznej

Roland TM-02 Nowy moduł perkusji elektronicznej

Oba zestawy wyposażone zostały w najnowszy moduł o symbolu TD-02. Znajdziemy w nim 16 gotowych do gry zestawów perkusyjnych zaczerpniętych z wyższych modeli Roland V-Drums. 

Nowe, niedrogie zestawy perkusyjne Roland TD-02K i TD-02KV to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają wygodnego i wydajnego sprzętu do ćwiczeń w domu. Te kompaktowe, elektroniczne zestawy perkusyjne są wyposażone w 8-calowe pady, które oferują naturalnie brzmiące, dynamiczne dźwięki.

Nowe, niedrogie zestawy perkusyjne Roland TD-02K i TD-02KV to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają wygodnego i wydajnego sprzętu do ćwiczeń w domu. Te kompaktowe, elektroniczne zestawy perkusyjne są wyposażone w 8-calowe pady, które oferują naturalnie brzmiące, dynamiczne dźwięki.

Różnicą między Roland TD-02K i TD-02KV jest to, że TD-02KV jest wyposażony w dodatkowy, siateczkowy pad werbla PDX-8, co pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej realistycznego brzmienia i odbicia. Poza tym, oba zestawy oferują te same funkcje, dźwięki i wygodę.

Zestaw TD-02K posiada też inną, lżejszą od modelu TD-02KV ramę, wyposażoną w 3 nogi, z centralnym wspornikiem. Model KV posiada ramę z 4 nogami. Inne jest też umiejscowienie modułu. W przypadku wersji K jest to słupek centralny, a w przypadku modelu KV jest to lewa noga ramy. Roland TD-02K waży według specyfikacji 12.1 kg a wersja KV 14.3 kg.

Oba zestawy wyposażone są w niemal bezgłośnie kontrolery stopy i hi-hatu, zatem sąsiadom posiadanie perkusji elektronicznej w bloku czy kamienicy nie powinno przysparzać kłopotu. Nie zapomniano też o łączności Bluetooth.

Oprócz wbudowanych zestawów perkusyjnych i utworów, oba zestawy perkusyjne Roland TD-02K i TD-02KV są również kompatybilne z popularnymi programami edukacyjnymi, takimi jak Melodics i Rec'n'Share. Zestawy Roland TD-02K i TD-02KV są dostępne w przystępnych cenach, dzięki czemu możesz wygodnie ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności perkusyjne w domu. Jeśli szukasz niedrogiego, wygodnego zestawu perkusyjnego, to Roland TD-02K i TD-02KV są idealnym wyborem. Sprawdź też pozostałe perkusje elektroniczne Roland z naszej oferty znajdziesz tam wszystkie najnowsze modele.

Perkusja elektroniczna Roland TD-02KV
Roland TD-02K

Polecane

pixel