Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Perkusje elektroniczne Roland

( ilość produktów: 14 )

Marka Roland to jeden z pionierów i najbardziej poważanych producentów perkusji elektronicznych. V-drums jest marką samą w sobie i dla wielu perkusistów synonimem i jedynym sensownym wyborem E-drums.  

Sprawdzone perkusje elektroniczne Roland

Producent zasłużył sobie na świetną opinię oferują zestawy znakomicie wykonane, naszpikowane technologią która w największym stopniu przypominać ma grę na zestawie akustycznym. Świetna reakcja padów połączona z niezwykle realistycznymi brzmieniami to dla wielu przepis na sukces.

Na ofertę V-drums Rolanda składają się zestawy perkusyjne oparte na 6 podstawowych modułach perkusyjnych (od nich biorą się początkowe nazwy modeli):

Nowy król V-drums. Roland TD50 to bezapelacyjnie najbardziej zaawansowane urządzenie stosowane w elektronicznych zestawach perkusyjnych. Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko i nie widać na horyzoncie pretendenta do przejęcia tytułu najbardziej zaawansowanej perkusji elektronicznej na świecie.

TD25 Rolanda to już perkusja elektroniczna stosowana przez zawodowców. Bogaty w opcje moduł, z bardzo intuicyjnym interfacem, naszpikowany najlepszą technologią producenta. Oparte na nim zestawy TD25K, oraz TD25KV (ten ostatni posiada bardziej zaawansowane pady tomów, oraz dodatkowy pad talerzowy) to świetnie wykonane maszyny do pracy dla zarabiających na grze bębniarzy.

Roland TD17 zastąpiło przez wiele lat produkowany model TD11. Oparty na silniku z modelu Roland TD50 moduł podniósł poprzeczkę bardzo wysoko. Naturalne brzmienia, niedostępny do tej pory dla tego przedziału realizm słuchowy i mechaniczny. Siateczkowe rozwiązania w modelach KV i KVX z ogromnym 12" padem werbla to to czego potrzebowali bębniarze. Znakomicie zastępuje zestaw akustycznych.

Moduł TD4 jest prawdopodobnie najpopularniejszym urządzeniem tego typu. Bardzo często wykorzystywany to tworzenia hybryd, jest sercem zestawu Roland TD4KP. Czytelny wyświetlacz ułatwia nawigowanie, treningowe funkcje bardzo przydają się muzykom rozpoczynającym przygodę z bębnieniem.

Roland TD1 - moduł występujący w podstawowych modelach z oferty producenta. Zestawy TD1K, TD1KV (siateczkowy pad werbla), oraz TD1KPX (wszystkie pady siateczkowe, oraz realistyczny pad stopy) to perkusje elektroniczne dla początkujących, czerpiące garściami z doświadczenia swoich topowych braci. świetny pomysł na rozpoczęcie przygody z grą na perkusji dla naszych milusińskich.

pixel