Meinl Classics Custom Dark

( ilość produktów: 29 )

Talerze Perkusyjne Meinl Custom Classics Dark

Seria Meinl Classics Dark stworzona została zdecydowanie dla mocno grających perkusistów. Głośne, ciemne i przebijające się przez ścianę gitar. Tną powietrze jak błyskawica. W punkt, szybkie i efektywne. Wykonane z brązy B12 jako idealne połączenie brzmienia i wytrzymałości.

Produkowane maszynowo z najwyższą precyzją. Wszystkie maszyny zaprojektowane zostały tak aby zapewnić najwyższą jakości i dużą powtarzalność brzmienia. Nie ma znaczenia czy talerz kupisz teraz czy za rok. Ciągle będzie brzmiał tak samo świetnie.

Czarne i błyszczące wykończenie to coś czego od dłuższego czasu szukali perkusiści. Nie od dzisiaj wiadomo, że czarny kolor gra szybciej :)

Prócz tradycyjnych talerzy, warto zwrócić uwagę na dziurowane, efektowe talerze. Trash Splash 12?, Trash Crash 14?, który stanowi osobny talerz efektowy, a także może zostać połączony w hi-hat jako górny uderzany talerz. Trash China 16, jest moc, wręcz killer basistów. Zaleźć można też Stacki. Jest także Big Bell Ride, talerz dedykowany metalowym bębniarzom lubiących szybkie blasty z wykorzystaniem bella. Jak ktoś potrzebuje dużego crasha, to bez problemu rozmiary 20 i 22 występują w serii Classics Custom Dark.

pixel