Zwroty i wymiana towaru w DrumCenter.pl

14 dni na zwrot (odstąpienie od umowy)

(PRAWO ZWROTU NIE DOTYCZY ZAKUPÓW NA FAKTURĘ VAT DLA FIRM I INSTYTUCJI)

 

W Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta", Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może dokonać zwrotu zakupionych towarów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki.

W DrumCenter.pl masz możliwość rezygnacji z dokonanych zakupów (prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość).

 

Jak odesłać zakupiony towar?

1. Zapakuj bezpiecznie zwracany towar w sposób uniemożliwiający zniszczenie lub uszkodzenie w transporcie. Musi on dotrzeć do nas w całości.

2. Do produktu dołącz podpisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy (przykładowy wzór poniżej) oraz dokument potwierdzający zakup w naszym sklepie.

Zwracane bądź wymieniane produkty powinny być w stanie niezmienionym (nie wykraczające poza zwykły zarząd)

 

Formularz zwrotu znajdziesz tutaj (plik PDF)

(PRAWO ZWROTU NIE DOTYCZY ZAKUPÓW NA FAKTURĘ VAT DLA FIRM I INSTYTUCJI JEŚLI ZAKUP ZWIĄZANY JEST Z PROWADZONĄ DZIAŁALNOŚCIĄ ZAWODOWĄ LUB GOSPODARCZĄ)

 

Zwrot pieniędzy

DrumCenter.pl zwraca pieniądze niezwłocznie, tj. nie później niż w terminie 14 dni od momentu otrzymania oświadczenia od odstąpieniu od umowy. Koszt odesłania towaru do Sklepu ponosi Konsument i koszty te nie podlegają zwrotowi.Zwrotowi podlegają otrzymane od Konsumenta wszystkie płatności, w tym koszty dostarczenia zamówienia (w najniższej kwocie oferowanej przez nasz Sklep). Zwrotu pieniędzy możemy dokonać na wskazany w formularzu rachunek bankowy lub na saldo klienta w naszym sklepie internetowym do wykorzystania przy kolejnych zakupach. 

 

Chcesz wymienić towar?

W przypadku chęci wymiany towaru prosimy Cię o dokonanie zwrotu (odstąpienia od umowy) jak powyżej, a następnie złożenie kolejnego, nowego, zamówienia na właściwy produkt.

 

 

Gdzie odesłać produkty, jaki jest adres DrumCenter.pl?

 

DrumCenter.pl - Sklep Perkusyjny

"ZWROT"

ul. Św. Floriana 6A

85-030 Bydgoszcz

 

Sytuacje w których odstąpienie od umowy nie jest możliwe

(PRAWO ZWROTU NIE DOTYCZY ZAKUPÓW NA FAKTURĘ VAT DLA FIRM I INSTYTUCJI)

 

Prawo odstąpienia od umowy w handlu elektronicznym nie obowiązuje w przypadku:

 

§  gdy zamówiony towar został przygotowany na podstawie indywidualnej specyfikacji klienta

§  gdy zamówiony towar został dostosowany do osobistych potrzeb klienta

§  gdy zamówione towary, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub które ulegają szybkiemu zużyciu (pałki, naciągi, sprężyny itp.)

§  gazet, czasopism, magazynów, książek, które zawierają materiały na nośniku cyfrowym lub umożliwiają dostęp do treści online.

§  zakupu nagrań muzycznych i audiowizualnych oraz programów komputerowych zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania;

 

pixel