Tama Metalworks

( ilość produktów: 7 )

Werble Tama Metalworks to przystępna cenowo seria stalowych werbli, obejmujące klasyczne werble w rozmiarach 14x5,5" i 14x6,6", efektowe werble oraz unikalne Mini-Tymp.

Klasyczne werble stalowe charakteryzują się jasnym i mocnym brzmieniem, idealnym do muzyki rockowej. Duży atak sprawia, że są selektywne i łatwo przebijają się przez gęste miksy innych instrumentów. Wysoka głośność i doskonała dynamika sprawiają, że najlepiej sprawdzają się przy mocnej grze, co nie wyklucza stosowania ich szerzej w wielu gatunkach muzycznych.

Werbel Tama Metalworks Black Steel 14x8 to ciekawy instrument z głębokim korpusie, oferujący dużą głośność i otwarte brzmienie. Jest idealny dla miłośników mocnego i tłustego dźwięku.

Seria Mini-Tymp to efektowe werble o budowie timbalesa, z regulowaną sprężyną, oferujące aktualne brzmienia. Dostępne w różnych średnicach, zawsze o głębokości 3" i wyposażone w tom holder z clampem Tama MC69.

Werble Tama Metalworks to doskonała opcja dla muzyków na każdym szczeblu zaawansowania, a także dla tych, którzy poszukują nietuzinkowych brzmień oferowanych przez werble efektowe Tama Mini-Tymp, które serdecznie polecamy.

pixel